Popis hotela
Termíny a ceny

Apartmány a štúdiá Marinela
* * * * *

13.07. - 20.07. Vybrať iný termín
-12%
359 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
Malebné a tichšie letovisko Igrane na Makarskej riviére, krásná kamienková pláž a bohatá ponuka výletov do okolia sú ideálne predpoklady pre príjemnú rodinnú dovolenku.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Čítať viac
Poloha

Poloha

novopostavené apartmány sa nachádzajú blízko centra městečka Igrane – cca 80 m, v miernom svahu a s nádherným výhľadom na more, cca 90 m od prírodnej kamienkovej pláže. Igrane patrí k menším strediskám Makarskej riviéry s nádhernou kamienkovou plážou a je ideálnym miesom pre pokojnú rodinnú dovolenku.
Čítať viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom apt. s kuchynkou, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, parkovanie pre 1 os. auto/apt. cez ulicu, gril. domáce zvieratá nie sú povolené
Čítať viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

vodné športy na pláži, potápanie, vodné bicykle a loďky
Čítať viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú lokalizované na vyvýšenom prízemí domu. štúdio pre 2–3 os. – manželské lôžko a rozkladacie kreslo, balkón s výhľadom na more, kuchynský kút, kúpeľňa s WC. Apt. pre 4–5 osôb – 2lôžková spálňa, obytná miestnosť s gaučom pre 2 dosp. os. a možnosť prístelky, kuchynský kút, z oboch miestností sa vychádza na dlhý balkón s výhľadom na more, kúpeľňa s WC. Apt. pro 4–5 os. – 2lôžková spálňa, priestranná obytná miestnosť s rozkladacím gaučom a posteľami, možnosť prístelky, vybavený kuchynský kút, kúpeľňa s WC. Nie je oddelené dvermi. 
Čítať viac
Oficiálne hodnotenie: ***