Popis hotela
Termíny a ceny

Apartmány a štúdiá Marinela
* * * * *

21.09. - 28.09. Vybrať iný termín
-8%
259 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
Malebné a tichšie letovisko Igrane na Makarskej riviére, krásná kamienková pláž a bohatá ponuka výletov do okolia sú ideálne predpoklady pre príjemnú rodinnú dovolenku.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
21.9. - 28.9.2019
7 nocí
21.9. - 28.9.2019
7 nocí
21.9. - 28.9.2019
7 nocí
Doprava

Doprava

individuálna
autobusová (z Bratislavy)
Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Čítať viac
Poloha

Poloha

novopostavené apartmány sa nachádzajú blízko centra městečka Igrane – cca 80 m, v miernom svahu a s nádherným výhľadom na more, cca 90 m od prírodnej kamienkovej pláže. Igrane patrí k menším strediskám Makarskej riviéry s nádhernou kamienkovou plážou a je ideálnym miesom pre pokojnú rodinnú dovolenku.
Čítať viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom apt. s kuchynkou, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, parkovanie pre 1 os. auto/apt. cez ulicu, gril. domáce zvieratá nie sú povolené
Čítať viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

vodné športy na pláži, potápanie, vodné bicykle a loďky
Čítať viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány sú lokalizované na vyvýšenom prízemí domu. štúdio pre 2–3 os. – manželské lôžko a rozkladacie kreslo, balkón s výhľadom na more, kuchynský kút, kúpeľňa s WC. Apt. pre 4–5 osôb – 2lôžková spálňa, obytná miestnosť s gaučom pre 2 dosp. os. a možnosť prístelky, kuchynský kút, z oboch miestností sa vychádza na dlhý balkón s výhľadom na more, kúpeľňa s WC. Apt. pro 4–5 os. – 2lôžková spálňa, priestranná obytná miestnosť s rozkladacím gaučom a posteľami, možnosť prístelky, vybavený kuchynský kút, kúpeľňa s WC. Nie je oddelené dvermi. 
Čítať viac
Oficiálne hodnotenie: ***