Hotel
Informácie

Hotel The Movie Resort Tribunj
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
Tribunj - pôvodne malá rybárska dedinka, dnes pokojnejšie letovisko, skvelý východiskový bod na výlet do okolitých národných parkov. Jedinečná pozícia objektu priamo pri peknej kamienkovej pláže v tichšom prostredí.
Doprava

Doprava

individuálna/autobusová
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

raňajky, za príplatok večera
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

Movie rezort sa nachádza na fantastickom mieste priamo pri krásnej kamienkovej pláži asi 400 m od centra Tribunjčanov smerom k Vodiciam. Od pláže je oddelený len pobrežnou málo frekventovanou komunikáciou. Vzdialenosť ku kamienkovej pláži s pozvoľným vstupom je cca 5 m. V centre Tribunju sa nachádza celý rad reštaurácií a obchodov, supermarket, tržnica.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Rezort sa skladá z 2 budov, v ktorých sú umiestnené apartmány a štúdiá. Celý komplex je tematicky zameraný a venovaný filmovému Hollywoodu a jeho hviezdam. Všetky izby nesú mená filmových hviezd, dekorácie, fotky a filmové plagáty sú v hoteli všade prítomné. Pred hotelom je hosťom k dispozícii štýlová reštaurácia, bar na pláži, rýchle občerstvenie, bazén (určený predovšetkým pre deti, v prevádzke v 7. a 8. mesiaci), uzamknuté parkovisko pre autá hostí, štýlová recepcia. WiFi pripojenie zadarmo.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

bohatý výber vodných športov na pláži, domáci miláčik (na vyžiadanie a za príplatok)
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

všetky ubytovacie jednotky sú klimatizované a majú vlastné SAT/TV. HOTEL: 2lôžkové izby s možnosťou prístelky, kúpeľňa s WC, balkón, tel., SAT/TV, chladnička. 1lôžkové izby sú bez balkóna. Ubytovanie v izbách je jednoduchšie, vhodné pre nenáročných klientov. ŠTÚDIÁ/APARTMÁNY - s vybavenou kuchynkou sa nachádzajú výlučne v podkroví vybavené strešnými oknami, nemajú balkón. štúdio pre 2 os. - manžel. lôžko, kuchynka s chladničkou, kúpeľňa, WC. štúdio pre 2-3 os. - manžel. lôžko, prístelka, kuchynka s chladničkou, kúpeľňa, WC. apartmán pre 2-4 os. - spálňa pre 2 os., denná miestnosť s lôžkom pre 3./4. osobu a kuchynským kútom, kúpeľňa, WC. apartmán pre 4 os. - 2 oddelené spálne, kuchynský kút, kúpeľňa, WC.
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: **+

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR