Hotel
Informácie
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • pre_deti_2 pre_deti_2
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
  • wellness centrum v hoteli wellness centrum v hoteli
Hotel pre náročnejších klientov, ale aj pre rodiny s deťmi vzhľadom k možnostiam vyžitia a výbornej polohe. Petrčane je malebná dalmatínska dedinka s útulnými reštauráciami, ktoré lákajú k ochutnávke plodov mora a iných špecialít. Vhodný aj na usporadúvanie kongresov, pre kolektívy, bezbariérový hotel.
Pláž

Pláž

Cca 50 m od oblázkovej, kamenistej pláže s betonovými platňami.
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

polpenzia formou bufetu, za príplatok plná penzia
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

hotel situovaný na krásnom polostrove v hustom borovicovom háji asi 200 m od centra mestečka Petrčane a cca 12 km od mesta Zadar. Cca 50 m od kamienkovej pláže, miestami betónové platne
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

recepcia, zmenáreň, klimatizovaná reštaurácia, pizzeria (máj - september), dalmatínska konoba (máj - september), aperitív bar, kongresová sála, terasa, centrum zábavy, voľný vstup do fitnes, vnútorného bazéna (uzavretý cca od 16.6. do 5.9.) , vonkajší bazén so sladkou vodou, animačné programy (11.6. - 2.9.2016), plážový volejbal, parkovisko zdarma, WiFi pripojenie - zdarma v celom hoteli.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

salón krásy, masáže, trezor, sauna, kaderníctvo, tenisové kurty, stolný tenis, ihrisko pre loptové hry, minigolf, solárium, požičovňa bicyklov a vodných bicyklov, vodné športy na pláži. Minibar na vyžiadanie. Vstup do SPA centra (7 EUR/3 hod.).
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

komfortné klimatizované 1-2 lôžkové izby s kúpeľňou a WC, fénom, SAT/TV, telefónom, možnosť prístelky, chladnička (na vyžiadanie). Rodinné izby - jedna 2lôžková spálňa s rozkladacím gaučom pre 2 deti na vyžiadanie. Hotel disponuje bezbariérovými izbami (na vyžiadanie)
Zobraziť viac
Pre deti

Pre deti

detské ihrisko, miniklub, animácie 11.06. - 02.09, detská postieľka zadarmo
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: ****

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR