Hotel Adriatiq Hotel Zora

  • wellness centrum v hoteli wellness centrum v hoteli
  • klimatizácia v cene klimatizácia v cene
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
Hotel
Informácie
Galéria
Veľmi kvalitný hotel je situovaný na polostrove zarastenom píniovým hájom a s romantickým výhľadom na malebný starý Primošten.
Doprava

Doprava

vlastná alebo autokarová
Pláž

Pláž

cca 30-50 m od kamienkovej alebo kamenistej pláže
Stravovanie

Stravovanie

polpenzia, za príplatok plná penzia
Poloha

Poloha

hotel sa skladá z niekoľkých prepojených budov, od centra mestečka leží cca 5 min. chôdze. Cca 30-50 m od kamienkovej či kamenistej pláže.
Vybavenie

Vybavenie

vstupná hala s recepciou, zmenáreň, trezor, kongresová sála, bar, reštaurácia, animačný program pre deti a dospelých, bazén, sauna, WiFi pripojenie, zvieratá nie sú povolené
Služby za poplatok

Služby za poplatok

tenisové kurty, trezor, minibar, vodné športy na pláži, stolný tenis, minigolf, potápačské centrum, masáže, wellness, detská postieľka 5 EUR/deň, parkovanie cca 4 EUR/deň, chladnička 4 EUR/deň na vyžiadanie (všetko splatné v mieste), trezor 3 EUR/deň
Ubytovanie

Ubytovanie

Comfort *** - izba pre 2-3 os. (s možnosťou prístelky, balkón, kúpeľňa s WC, fén, telefón, SAT/TV, klimatizácia, minibar za príplatok. Rodinné izby Comfort majú dve 2lôžk. spálne a sú až pre 4 os. Premier Club **** - izba pre 2 os., balkón/francúzsky balkón, kúpeľňa s WC, sušič vlasov, telefón, prípojka na internet, SAT / TV, klimatizácia, trezor zadarmo, minibar, CD prehrávač s rádiom. Rodinné izby Premier Club majú dve 2lôžkové spálne a sú až pre 4 os. Apt. pre 4 os. Premier Club - 2lôžkové spálne a obývacia izba s rozkl. gaučom, balkón/franc. balkón, 2 kúpeľne s WC (jacuzzi vaňa), sušič vlasov, telefón, prípojka na internet ADSL zadarmo, SAT/TV plazma, klimatizácia, trezor, minibar, hodiny s CD prehrávačom.
Pre deti

Pre deti

animačný program, detské ihrisko.

Hotel Adriatiq Hotel Zora

0
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu