Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • služby all inclusive služby all inclusive
  • favourite favourite
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
Klimatizované, komfortne zariadené izby vrátane balkónu, s ponukou služieb all inclusive za výhodných cenových podmienok. Hotel so skvelou polohou neďaleko od pieskovej pláže a bohatou možnosťou kultúrneho a športového vyžitia.
Doprava

Doprava

vlastná alebo autobusová
Čítať viac
Pláž

Pláž

cca 400 m od piesočnatej pláže Soline.
Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

all inclusive - plná penzia formou bufetu vrátane nápojov v hlavnej reštaurácii (perlivé a neperlivé nealkoholické nápoje, džúsy, pivo, víno, voda), odboludnia olovrant v bare pri bazéne 15.00 - 17.00 hod. (káva, čaj, sušienky, tyčinky, 3x týždenne zmrzlina pre deti), nápoje podávané v all inclusive bare pri bazéne 10.00 - 23.00 hod. v plastových pohároch vrátane miestnych alkoholických nápojov. Zábavné programy a animácie (júl, august) 6x za týždeň, 1x za týždeň dalmátsky večer, posilňovňa, multifunkčné ihrisko (futbal, hádzaná, basketbal), plážový volejbal, stolný tenis, zdarma WiFi  pripojenie v hale hotela (1 h/deň).
Čítať viac
Poloha

Poloha

hotel Adria se nachádza v píniovom háji na kľudnom mieste neďaleko od pláže a tenisových kurtov, vzdialenosť od centra je cca 15 min. chôdze promenádou pozdĺž mora. Cca 400 m od pieskovej pláže Soline.
Čítať viac
Vybavenie

Vybavenie

recepcia, zmenáreň, aperitív bar, reštaurácia s terasou, kongr. sála, vnútorný bazén (zatvorený 11.06. - 15.09.), vonkajšie bazény so slnečnou terasou a lehátkami zadarmo (obmedzené množstvo), výťahy, sauna, fitness, viacúčelové ihrisko, WiFi pripojenie, domáci miláčik nie je povolený
Čítať viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

aromaterapia a masáže, beauty salon, soľná komora, prenájom bicyklov a lodí, potápanie a vodné športy, parkovisko 2 - 4 EUR/deň - splatné na mieste, chladnička na izbe na vyžiadanie (cca 5 EUR/deň), detská postielka na vyžiadanie (cca 5 EUR/deň), trezor na vyžiadanie (cca 3 EUR/deň).
Čítať viac
Ubytovanie

Ubytovanie

2 - 3 lôžkové izby s možnosťou prístelky, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a WC, balkón, TV + SAT, klimatizácia, telefón, sušič vlasov. Prístelky sú vo forme rozkl. gauča / kresla (vhodné pre osoby do 150 cm výšky). V trojlôžko. izbe je francúz. lôžko, posteľ a prístelok na rozkladanie. 1lôžko. izby na vyžiadanie.
Čítať viac
Pre deti

Pre deti

detský klub Firáčik cca od 03.06. do 09.09. 2017 - animácie v českom jazyku, hotelový miniklub spojený s Firáčikom (júl, august), detské stoličky v reštaurácii, detský bazén
Čítať viac
Oficiálna kategória

Oficiálna kategória

***
Čítať viac
Internet

Internet

Použitie WiFi je 1 hod. denne zadarmo, dlhšie za príplatok (signál je k dispozícii na recepci a v kaviarni).
Čítať viac

Poznámky

Nápoje na bare pri bazéne sa podávajú z bezpečnostných dôvodov výhradne v plastových pohároch. Klimatizácia v hoteli je funkčná iba v 7. a 8. mesiaci podľa aktuálneho stavu počasia. Tobogan na pláži a tenisové kurty sú za príplatok.
Oficiálne hodnotenie: ***
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
Rodiny: 4 / 6
Dvojice: 4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}