Hotel
Informácie
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • klimatizácia v cene klimatizácia v cene
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
Novopostavený apartmánový dom s vkusným zariadením a takmer pri pláži je vhodný pre rodiny s deťmi a uspokojí aj náročnejších klientov.
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

na konci dedinky Srima, kde nie je žiadna premávka, a tesne pri pláži sa nachádza novopostavený dom s apartmánmi vhodnými pre 4členné rodiny. Do centra Srima je vzdialenosť cca 800 metrov. Do obľúbeného letoviska Vodice s promenádou a čulým nočným životom sa dá dôjsť prímorskou cestou po cca 2 km. Vzdialenosť od pláže cca 50 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom apartmánu s kuchynkou, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, TV, klimatizácia, parkovanie vo dvore domu pre 1 os. auto/apt., veľký gril, WiFi pripojenie. Zvieratá nie sú povolené. V dome sa nachádza 9 identických apartmánov.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

lehátka a slnečníky na pláži - cca 15 KN/deň - splatné na mieste.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

prízemie, 1. poschodie a 2. poschodie apartmán pre 4-5 osôb - spálňa s manželským lôžkom, spálňa s 2 oddelenými lôžkami, denná miestnosť s kuchynským kútom vrátane mikrovlnnej rúry, rozkladacia pohovka pre 1 osobu, SAT/TV, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, balkón s výhľadom na more
Zobraziť viac

Poznámky

Možnost príchodu v ktorýkoľvek deň.

Apartmány Villa Srima

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu