Hotel
Informácie

Apartmány + štúdiá Villa Senia
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
  • nočný život v okolí nočný život v okolí
Krásne miesto pre odpočinok v dosahu obchodov, reštaurácií, tichších pláží i rušných miest s mnohými rôznymi aktivitami. Rozhodne sa tu nebudete nudiť.
Doprava

Doprava

individuálna/autobusová

Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

Vila leží v kľudnom mieste blízko supermarketu a pekárne, v tesnom susedstve letoviska Vodice (cca 1,5 km), kde nájdete športové vyžitie, zábavu a pestrý nočný život. Pozdĺž pobrežia je niekoľko reštaurácií a barov. Kamienková pláž s pozvoľným vstupom je cca 220 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom vybaveného štúdia/apt. so zariadenou kuchynkou, spotreba vody a energií, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, parkovanie pre 1 os. auto/apt., posedenie v záhrade pri grile. Pozn. Domáce zvieratá nie sú povolené.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

1. poschodie zo spoločnej terasy s výhľadom na more (možnosťou posedenia pre štúdiá/apartmány). Vchod je do spoločnej chodby, z ktorej je prístup do štúdií, spálne apartmánu, kuchyne a kúpeľne apartmánu. 2x štúdio pre 2 os. - manželské lôžko v miestnosti s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, spoločná terasa. Apartmán pre 2-4 os. - spálňa s manželskou posteľou, v druhej j oddelenej miestnosti manželské lôžko a kuchynský kút, malý balkón, spoločná terasa. 2. poschodie zo spoločnej terasy s výhľadom na more je vchod do spoločnej chodby, z ktorej je vchod do štúdií, spálne apartmánu, kuchyne a kúpeľne apartmánu: štúdio pre 2 osoby - manželské lôžko v miestnosti s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, spoločná terasa. štúdio pre 3 os. - manželské lôžko s ďalším rozkladacím lôžkom typu šuflík v miestnosti s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, spoločná terasa. Apartmán pre 2-5 os. - spálňa s manž. posteľou, v druhej oddelenej miestnosti ďalšie manželské lôžko a kuch. kút, malý balkón, spoločná terasa, možnosť prístelky (cez deň odporúčame sklopiť). Na každom poschodí je v chodbe k dispozícii rýchlovarná kanvica a mikrovlnná rúra pre spoločné využitie hostí vily.
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: **+

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR