Popis hotela
Termíny a ceny
16.07. - 20.07. Vybrať iný termín
-12%
399 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Nádherný pohľad na more z priestranných balkónov a  blízkosť kamienkovej pláže. Letovisko Sv. Petar na Moru je menšie a pokojnejšie letovisko s nepreplnenými plážami, asi 10 minút od letoviska Biograd na Moru s obchodíkmi, niekoľkými reštauráciami a kaviarňami na pobreží. 
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
Doprava

Doprava

individuálna, autobusová
Čítať viac
Pláž

Pláž

štrkovo-kamienková
Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Čítať viac
Poloha

Poloha

10 minút od letoviska Biograd na Moru. Cca 100 m od divokej štrkovo-kamienkovej pláže. 
Čítať viac
Vybavenie

Vybavenie

novo postavené apartmány v záhrade s olivami sú vhodné pre klientov, ktorí hľadajú priateľskú atmosféru v apartmáne. Vybavený apartmán so zariadeným kuchynským kútom s varnou kanvicou, spotreba vody a energií, posteľné prádlo, záverečné upratovanie, možnosť parkovania pre 1 os. auto/apartmán, gril. Spoločné posedenie pred domom pre všetkých hostí. Hosťom sú k dispozícii na balkónoch aj lehátka na opaľovanie.
Čítať viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

domáce zviera do 10 Kg za poplatok v CK.
Čítať viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány pre 2-5 osôb majú krásny výhľad na more z priestranných balkónov vybavených vidieckym nábytkom. Klimatizácia a WiFi k dispozícii. 1. poschodie: 2 apt. pre 2-5 osôb - denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 1-2 osoby a s kuchynským kútom, jedálenským stolom a možnosťou prístelky na rozkladacom lehátku vhodným pre deti do 10 rokov, spálňa s manželskou posteľou a kúpelňa so sprchou a WC, balkón. 2. poschodie: 2 apt. pre 2-5 osôb - rovnaké rozloženie ako na prvom poschodí. Prístelka na vyžiadanie. 
Čítať viac
Oficiálne hodnotenie: ***