Popis hotela
Termíny a ceny
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Príjemný apartmánový dom, v zástavbe ďalších apartmánových domov.
Stravovanie

Stravovanie

Vo vlastnej réžii, možnosť dokúpenia večerí, príp. polpenzie v 400 m vzdialenom hoteli Imperial.Šport: tenisové kurty pri hoteli Imperial, vodné športy a tobogán na pláži, škola potápania.Zábava: početné kaviarne, bary, diskotéky v meste Vodice.
Čítať viac
Poloha

Poloha

Apartmánový dom sa nachádza v zástavbe rodinných domov, asi 450 m od kamienkovej pláže, cca 350 m od obchodu s potravinami a asi 1000 m od centra mesta.
Čítať viac
Vybavenie

Vybavenie

V apartmánovom dome sa na prvom a druhom poschodí nachádzajú vždy po jednom apartmáne pre dve až tri osoby a jednom apartmány pre tri až štyri osoby. Apartmány sú vybavené SAT TV, moderným štýlovým nábytkom, klimatizáciou v kuchyni (v cene), kávovarom a Wi-Fi, ktorá je v cene. Parkovanie vo dvore – zdarma. Možnosť použitia grilu v záhrade. Majiteľ býva v dome.
Čítať viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Apt. 1/2+1 (35 m2) – trojlôžková spálňa (manželská posteľ + samostatné lôžko), kuchyňa (vrátane chladničky bez mrazničky), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón, na ktorý sa prechádza zo spoločnej chodby.Apt. 1/3+1 (45 m2) – trojlôžková spálňa (manželská posteľ + samostatné lôžko), kuchyňa (vrátane chladničky bez mrazničky) s gaučom na spanie pre 4. osobu, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón.
Čítať viac

Poznámky

Jedno dieťa do 7 r. na lôžku rodiča / apartmán - ZDARMA.K dispozícii parkovanie pre jedno auto / apartmán resp. štúdio.Mimoriadna zľava 5% platí pri zakúpení a uhradení 100% ceny zájazdu do 31.3. 2018.
Oficiálne hodnotenie: ***