Popis hotela
Termíny a ceny
21.09. - 28.09. Vybrať iný termín
-8%
429 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Apartmány Olina sa nachádzajú v meste Biograd na Moru. Výhodná poloha neďaleko od kamienkovej pláže Dražica a od piesočnatej pláže Soline je lákavým cieľom na letnú dovolenku najmä pre rodiny s deťmi. Do historického a kultúrného centra Biogradu na Moru sa dostanete asi po 10 minútovej prechádzke.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
Doprava

Doprava

individuálna, autobusová
Čítať viac
Pláž

Pláž

kamienková
Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Čítať viac
Poloha

Poloha

apartmány Olina sa nachádzajú v meste Biograd na Moru. Okolo domu je záhrada, v ktorej je hosťom k dispozícii bezplatne gril. Výhodná poloha neďaleko kamienkovej pláže Dražica a od piesočnatej pláže Soline je lákavým cieľom na letnú dovolenku najmä pre rodiny s deťmi. Do historického a kultúrneho centra Biograd na Moru sa dostanete asi po 10 minútovej prechádzke. Je tu rad obchodíkov so suvenírmi, reštauráciami, kaviarňami a bohaté možnosti výletov.

Čítať viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom vybaveného apartmánu so zariadenou kuchynkou, spotrebou energií a vody, posteľná bielizeň, záverečné upratovanie, parkovanie pre 1 os./apt., gril.

Čítať viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

klimatizácia - 5 EUR/deň - splatná priamo na mieste

Čítať viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Apt. pre 6-8 os. - 3 dvojlôžkové spálne, v 1 spálni je naviac posteľ s manželskou posteľou, k dispozícii sú 2 prístelky, vybavená kuchyňa, sporák, chladnička s mrazničkou, kávovar, jedálenský stôl a 6 stoličiek - 2 kúpeľne so sprchovacím kútom a 1 kúpeľňa s vaňou, 3 balkóny, v každej izbe je stolík a 2 stoličky, TV/SAT, WiFi, terasa s vonkajším nábytkom.  Apt. pre 4 os. - 2 dvojlôžkové spálne s manželskou posteľou, v dennej miestnosti je gauč, vybavená kuchyňa, sporák, chladnička s mrazničkou, jedálenský stôl a 4 stoličky, kúpeľňa s vaňou a WC, TV/SAT, WiFi, veľký balkón s vonkajším nábytkom.

Čítať viac

Poznámky

za príplatok možnosť polpenzie v súkromnom penzióne vzdialenom cca 200 m.