Popis hotela
Termíny a ceny
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Neďaleko hotela Imperial a hotela Olympia, v rušnom stredisku Vodice.
Stravovanie

Stravovanie

Vo vlastnej réžii.Šport: tenisové kurty pri hoteli Imperial, vodné športy a tobogán na pláži, škola potápania.Zábava: početné kaviarne, bary, diskotéky v meste Vodice.
Čítať viac
Poloha

Poloha

Apartmánový dom je umiestnený cca 250 m od kamienkovej pláže, cca 150 m od obchodu s potravinami a asi 15 minút pešou prechádzkou do centra mesta.
Čítať viac
Vybavenie

Vybavenie

V dvojposchodovom rodinnom dome sú celkom 3 apartmány, jeden apartmán na prízemí, jeden apartmán na 1. poschodí a jeden apartmán na 2. poschodí v podkroví. Apartmány sú vybavené starším nábytkom, majú SAT TV, práčku, súčasťou kuchyne je aj rúra na pečenie, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra a kávovar, klimatizácia a Wi-Fi, ktoré sú v cene. Parkovanie vo dvore, alebo na verejnom priestranstve (blízko domu) – zdarma. Pri dome spoločná terasa s grilom.
Čítať viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Apt. 1/4+1 (60 m2) – na prízemí, dve dvojlôžkové spálne, obývacia izba s možnosťou spania pre 1 osobu, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, terasa.Apt. 1/4+1 (60 m2) – na 1. poschodí, dve dvojlôžkové spálne, obývacia izba s možnosťou spania pre 1 osobu, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, veľká terasa.Apt. 1/4+1 (50 m2) – na 2. poschodí, v podkroví, dve dvojlôžkové spálne, kuchyňa, obývacia izba s možnosťou spania pre 1 osobu, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, menší balkón.
Čítať viac

Poznámky

Jedno dieťa do 7 r. na lôžku rodiča / apartmán - ZDARMA.Mimoriadna zľava 5% platí pri zakúpení a uhradení 100% ceny zájazdu do 31.3. 2018.
Oficiálne hodnotenie: ***