Hotel
Informácie

Apartmány Jelena Biograd
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • domáci miláčikovia povolení domáci miláčikovia povolení
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
Apartmány Jelena sú moderné a priestranné apartmány, ktoré ponúkajú komfort (WiFi, SAT/TV, klimatizáciu, balkón s výhľadom na more) a veľmi výhodný pomer medzi kvalitou a cenou.
Doprava

Doprava

individuálna/autobusová

Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, za príplatok polpenzia
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

rodinný domček nachádzajúci sa v pokojnej vilovej štvrti, vhodný pre skupinky priateľov, cca 200 m od krásnej kamienkovej pláže na Kumenate. Populárna piesočnatá pláž Soline v Biograde je vzdialená cca 950 m. Apartmánový domček sa nachádza v Biograde, ktorá je vzdialená cca 25 min. chôdze od Biogradu a cca 2,5 km od populárnej piesočnatej pláže Crvena Luka.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom apt. s kuchynkou, spotreba vody a energií, posteľná bielizeň, záverečné upratanie, parkovanie pre 1 os. auto/apt. vo dvore, krytá terasa s grilom v záhrade, klimatizácia, bazén so sladkou vodou, WiFi pripojenie zadarmo.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

domáci miláčikovia - 10 EUR/deň (splatné na mieste), klimatizácia - 5 EUR/deň (splatné na mieste), kotvisko
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

štúdio pre 2-3 osoby č. 6 - miestnosť s manželskou posteľou, posteľ pre 1 osobu na galériu, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchou a WC, SAT/TV, klimatizácia, posedenie pred domom, apt. pre 5-6 osôb č. 2, 3, 4, 5 - dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť s rozkl. gaučom pre 1 dosp. os. alebo 2 deti a s kuchynským kútom, kúpeľňa/sprcha/WC, terasa/balkón, SAT/TV, klimatizácia, apt. pre 5-6 osôb č. 1 - dve 2lôžkové spálne, jedna s manž. lôžkom a posteľou a druhá s manž. lôžkom, denná miestnosť s rozkl. gaučom pre 1 dosp. os. alebo 2 deti a kuchynským kútom, kúpeľňa/sprcha/WC, balkón, SAT/TV, klimatizácia.
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: ***+

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR