Popis hotela
Termíny a ceny

Apartmány Holiday Village Jezera Lovišće
* * * * *

06.06. - 13.06. Vybrať iný termín
-8%
399 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
Ak ste vlastníkmi lode a vždy ste chceli navštíviť národný park Kornati, potom je táto apartmánová dedinka pravý tip pre vás. Okrem pokojného prostredia sa tu aj skvele starajú o čistotu pláže a ponúkajú množstvo športových služieb.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
6.6. - 13.6.2020
7 nocí
6.6. - 13.6.2020
7 nocí
6.6. - 13.6.2020
7 nocí
6.6. - 13.6.2020
7 nocí
6.6. - 13.6.2020
7 nocí
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, za príplatok polpenzia alebo plná penzia
Čítať viac
Poloha

Poloha

na protiľahlej strane od letoviska Jezera sa v nádhernej zátoke nachádza komplex Lovisca, v miernom svahu obklopené zeleňou sa nachádzajú 1poschodové domčeky s apartmánmi. Nádherná kamienková pláž priamo v objekte, miestami betónové platne, vhodná pre malé deti, vzdialenosť cca 50-100 m.
Čítať viac
Vybavenie

Vybavenie

recepcia, reštaurácia, aperitív bar, tanečná terasa, obchod, zmenáreň, ihrisko, parkovisko v areáli, animácie pre deti i dospelých.
Čítať viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

postieľka pre deti (4 EUR/deň), WiFi pripojenie, kotvisko pre loď (na vyžiadanie - splatné na mieste), trezor, tenis, stolný tenis, minigolf, vodné športy na pláži
Čítať viac
Ubytovanie

Ubytovanie

štúdio pre 2-3 os. : miestnosť s 3 lôžkami, apt. pre 4-5 os. : 2lôžková spálňa, denná miestnosť s 3 lôžkami, apartmán pre 4-6 os. : dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť s 2 lôžkami. Apartmány a štúdiá sú vybavené kuchynským kútom s kávovarom, kúpeľňa/WC, fén, SAT/TV, balkón/terasa.
Čítať viac

Poznámky

Transfer do letoviska Jezera aj Murter (apartmány Lovisca a hotel Colentum): autokaroví hostia budú autobusom zavezení na odpočívadlo Kapela pri odbočke na ostrov Murter. Ďalej na vyžiadanie a za príplatok individuálny transfer do ubytovacej kapacity (cca 20-25 min.). Cena je závislá od počtu osôb. Odchod je organizovaný prostredníctvom partnera a o jeho presnom čase budete informovaní prostredníctvom sms/domácich v deň odchodu v dopoludňajších hodinách.
Oficiálne hodnotenie: ***