Hotel
Informácie
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • klimatizácia za príplatok klimatizácia za príplatok
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
Novšie, komfortne zariadené apartmány neďaleko od peknej pláže.
Doprava

Doprava

individuálna
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

apt. Amorella sa nachádzajú v novom dome s bazénom vo vilovej štvrti Kumenat v Biograde na moru. V dome sú 3 apt. a 2 štúdiá. Kumén je známy vďaka krásnej širokej kamienkovej pláži, ktorá je vzdialená cca 150 m od domu. Na pláži je kaviareň s reštauráciou. V Kumene je samoobsluha a niekoľko stánkov s občerstvením.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom ubyt. jednotky (energia, studená a teplá voda, záverečné upratanie, plyn, posteľná bielizeň - mení sa 1x za týždeň), Parkovanie pri dome - 1 auto apt/štúdio. Pobyt domácich miláčikov nie je možný. Osušky nie sú v cene. Bazén pri dome. Wi-fi pripojenie je zdarma. 
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

klimatizácia (5 EUR / deň - splatné na mieste)
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

1. poschodie: Apt. pre 4-5 osôb  č.1- priestranný rustikálne vybavený apt. - 2lôžková spálňa s manž. lôžkom, denná miestnosť s vyb. kuchynským kútom a rúrou, stôl, 2 samost. postele, možnosť prístelky formou rozkl. lôžka (vhodné pre dieťa do 12 rokov), kúpeľňa so sprchou a WC, terasa s výhľadom na more, SAT/TV. štúdio pre 2 os. - miestnosť s manž. posteľou, minikuchynka, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón s čiastočným výhľadom na more, SAT/TV. 2. poschodie: Apt. pre 4-5 osôb - 2lôžková spálňa s manž. lôžkom, samost. miestnosť s 2 posteľami, kuchyňa s vyb. kuchynyským kútom, možnosť prístelky formou rozkl. lôžka (vhodné pre dieťa do 12 rokov), kúpeľňa so sprchou a WC, práčka, balkón s výhľadom na more, SAT/TV, klimatizácia. štúdio pre 2 os. bez balkóna - miestnosť s manž. posteľou, minikuchynka, kúpeľňa so sprchou a WC, SAT/TV, klimatizácia 3. poschodie: podkrovný apt. pre 4-5 osôb - 2lôžková spálňa s manž. lôžkom a balkónom s priamym výhľadom na more, možnosť prístelky formou rozkl. lôžka (vhodné pre dieťa do 12 rokov), samost. spálňa s 2 lôžkami, vybavená kuchyňa vr. rúry, kúpeľňa so sprchou a WC.
Zobraziť viac
Pre deti

Pre deti

detská postieľka zdarma
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: ***+

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu