Vila Vilky Laurana a Romano

  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • like like
  • favourite favourite
Hotel
Informácie
Galéria
Ubytovanie vhodné pre 2 rodiny, ktoré hľadajú súkromie a pokoj s možnosťou odpočinku pri bazéne.
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Poloha

Poloha

V severnej časti ostrova Vir v pokojnej uličke sa nachádzajú 2 vilky s vlastným sladkovodným bazénom. Vzdialenosť od kamienkovo-piesočnatých pláží je cca 700 m. Vzdialenosť od centra cca 1,5 km.
Vybavenie

Vybavenie

prenájom s kuchynkou, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, SAT/TV, klimatizácia, parkovanie vo dvore pre 1 osobné auto/apartmán, spoločné vonkajšie posedenie v záhrade, gril k dispozícii, klimatizácia zadarmo
Ubytovanie

Ubytovanie

Vilka Laurana/Romano pre 4-6 os. - skladá sa z obývacej miestnosti s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, dvoch 2lôžkových spální, kúpeľne so sprchou a WC, terasy, TV/SAT, klimatizácie (zadarmo)

Poznámka

Upozornenie: Do 21.6.2016 a od 30.8.2016 je delegátsky servis zabezpečovaný vždy iba asistenčnou telefónnou službou. 
Transfer do letoviska Vir: autobusoví hostia budú autobusom zavezení do Zatonu na autobusovú stanicu. Ďalej na vyžiadanie za príplatok individuálny transfer do ubytovacej kapacity (cca 25 - 30 min.). Cena je závislá od počtu osôb. Odjazd je organizovaný prostredníctvom partnera a o jeho presnom čase budete informovaní prostredníctvom sms/domácich v deň odjazdu dopoludnia.

Vila Vilky Laurana a Romano

0
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu