Popis hotela
Termíny a ceny

Apartmány Vilky Marija a Manuela
* * * * *

03.10. - 10.10. Vybrať iný termín
-8%
882 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
  • poloha poloha
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
Piesočnatá pláž v pokojnej zátoke s miernym vstupom do vody je ako balzam na dušu pre tých, ktorí na dovolenke hľadajú odpočinok.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
26.9. - 3.10.2020
7 nocí
1 084,68 €
26.9. - 3.10.2020
7 nocí
26.9. - 3.10.2020
7 nocí
3.10. - 10.10.2020
7 nocí
1 084,68 €
3.10. - 10.10.2020
7 nocí
Doprava

Doprava

individuálna
Čítať viac
Pláž

Pláž

cca 15 m od peknej pieskovej pláže s pozvoľným vstupom do vody vhodné pre malé deti alebo neplavcov
Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Čítať viac
Poloha

Poloha

dve novopostavené vilky Manuela a Marija sa nachádzajú v pokojnej zátoke s nádhernou pieskovou plážou, ktorá má pozvoľný vstup do mora vhodný aj pre malé deti a neplavcov. K priestranným domčekom na súkromnom pozemku sa dostanete výhradne po súkromnej ceste. Okolie viliek je udržiavané v typickom štýle mediteránskej záhrady. Lokalita Lozice v meste Vir je pokojná. Najbližší obchod s pečivom a rýchlym občerstvením je cca 350 m. V centre mesta Vir je veľký supermarket, pošta a ďalšie obchody a reštaurácie. Vzdialenosť od pláže je 15 m.
Čítať viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom apartmánu s kuchynkou, spotreba úžitkovej vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, parkovanie pri dome, prenosný gril, práčka. Zvieratá nie sú povolené. WiFi pripojenie a klimatizácia zadarmo, detské ihrisko na dvore
Čítať viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

prenájom loďky na mieste (cca 50 EUR/deň) + palivo, detská postieľka (5 EUR/deň). Po príjazde sa skladá vratná kaucia vo výške 100 EUR/vilka. Pitná voda 1 barel = cca 50 KN.
Čítať viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Vilka Manuela pre 8-9 osôb - 4 spálne s manželským lôžkom a 2 kúpelňami s WC a sprchou, práčka, priestranná denná miestnosť s moderne vybaveným kuchynským kútom vrátane rúry a jedálenský kút s veľkým stolom, SAT/TV, 2 klimatizácie, priestranná zastrešená terasa so záhradným nábytkom, možnosť prístelky. Vilka Marija pre 6-7 osôb sa nachádza vedľa vilky Manuela, má 3 spálne s manželským lôžkom. 2 kúpelne s WC a sprchou, práčka, priestranná denná miestnosť s moderne vybaveným kuchynským kútom vrátane rúry a jedálenský kút s veľkým stolom, SAT/TV, 1 klimatizácia, priestranná zastrešená terasa so záhradným nábytkom, možnosť prístelky
Čítať viac
Pre deti

Pre deti

piesková pláž, detské ihrisko na dvore, detská postieľka (5 EUR/deň)
Čítať viac
Oficiálne hodnotenie: ***+