Popis hotela
Termíny a ceny

Apartmány Veljka
* * * * *

02.05. - 09.05. Vybrať iný termín
-8%
329 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • novinka v ponuke novinka v ponuke
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
Novo vystavaný dom s priestrannou zastrešenou terasou je ideálny pre klientov hľadajúcich pokoj a komfortné prostredie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
2.5. - 9.5.2020
7 nocí
2.5. - 9.5.2020
7 nocí
2.5. - 9.5.2020
7 nocí
9.5. - 16.5.2020
7 nocí
9.5. - 16.5.2020
7 nocí
Doprava

Doprava

individuálna
Čítať viac
Pláž

Pláž

kamienková cca 150 m
Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Čítať viac
Poloha

Poloha

Apartmány Veljka je novší rodinný domček iba s 2 apartmánmi, a preto je ideálny pre klientov hľadajúcich pokoj a komfort. Kryté terasy zabezpečujú hosťom príjemnú atmosféru pri vonkajšom posedení. Najbližšia kamienková pláž je vzdialená cca 150 m a obchod s reštauráciami je v približne rovnakej vzdialenosti. Centrum mesta Vir je vzdialený cca 3 km. Ostrov Vir leží v severozápadnej časti Dalmácie a od starobylého mesta Zadar je vzdialený len cca 28 km. S pevninou je Vir spojený mostom. V blízkom okolí je hneď niekoľko národných parkov - Paklenica, Krka a národný park Kornati.
Čítať viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom apartmánu s kuchynkou, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, SAT/TV, klimatizácia, parkovanie, gril. Domáce zvieratá nie sú povolené, wifi je zdarma.
Čítať viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

pri príjazde sa skladá vratná kaucia vo výške 100 EUR/apartmán, detská postieľka 5 EUR/deň, klimatizácia - 5 EUR/deň - splatné na mieste, použitie práčky 5 EUR/cyklus.
Čítať viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Prízemie: apartmán pre 4-5 osôb - sa skladá z dvoch 2lôžkových spální, jedna s manželským lôžkom, druhá s poschodovou posteľou vhodnou pre deti, denná miestnosť s vybaveným kuchynským kútom s chladničkou a mrazničkou, umývačkou riadu, SAT/TV, klimatizáciou, kúpelňou s WC a sprchou a práčkou, zastrešená terasa s vonkajším posedením (cca 18 m2) a vlastným grilom na terase. 
1. poschodie: apartmán pre 4-5 osôb - sa skladá z dvoch 2lôžkových spální s manželským lôžkom, denná miestnosť s vybaveným kuchynským kútom s chladničkou a mrazničkou, SAT/TV, klimatizáciou, kúpelňou s WC a sprchou a práčkou, zastrešená terasa, možnosť prístelky. štúdio pre 2-4 osoby - miestnosť s manželským lôžkom a rozkladacím gaučom až pre 2 osoby (odporúčame pre 2 deti), stôl so stoličkami, oddelená miestnosť s vybaveným kuchynským kútom s chladničkou a mrazničkou, SAT/TV, klimatizácia, kúpelňa s WC a sprchou, zastrešená terasa o rozlohe 12 m2 má vchod zo spálne.
Čítať viac
Pre deti

Pre deti

detská postieľka 5 EUR/deň
Čítať viac

Poznámky

Transfer do letoviska Vir: autobusoví hostia budú zavezení autobusom do Zatonu na autobusovú stanicu. Ďalej na vyžiadanie za poplatok individuálny transfer do ubytovacej kapacity (cca 25-30 min.). Cena je závislá od počtu osôb. Odjazd je organizovaný prostredníctvom partnera a o jeho presnom čase budete informovaní cez sms/domácich v deň odjazdu v dopoludňajších hodinách.
Oficiálne hodnotenie: ***