Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Apartmány Suva Punta
* * * * *

  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
Cena od
649 € -12%
Žiadne skryté poplatky
21.04. - 28.04.2018
Vybrať iný termín

Veľmi moderne zariadené apartmány na pokojnom mieste priamo pri mori sú vhodné pre rodinnú dovolenku aj pre náročnejších klientov.
Doprava

Doprava

individuálna, autobusom z Bratislavy
Zobraziť viac
Pláž

Pláž

pláž sa nachádza v bezprostrednej blízkosti apartmánov
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

apartmány na ostrove Vir v rovnomennom mestečku, cca 15 minút chôdze od centra. Pláž sa nachádza v bezprostrednej blízkosti. Ostrov Vir je spojený s pevninou mostom. V centre sú k dispozícii kaviarne, reštaurácie i supermarkety. Množstvo zábavy pre mladých ľudí.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom s kuchynkou, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, klimatizácia v cene, WiFi pripojenie, parkovanie pred domom pre 1 osobné auto/apartmán, k dispozícii gril. Domáce zvieratá nie sú povolené.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

použitie práčky a sušičky 5 EUR/1 použitie, kotvisko pre lode 15 EUR/deň (všetko splatné na mieste)
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apt. pre 2-4 os. č. 1,3,4 - vybavené kuchynským kútom (kávovar, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, hriankovač), v obývacej miestnosti rozkladací gauč pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpelňa s WC a sprchou, balkón/terasa s posedením, SAT/TV, WiFi pripojenie. Apt. pre 4-6 os. č. 2 - rovnaké vybavenie ako menší apartmán, ale s 2 spálňami, terasa s výhľadom na more.
Zobraziť viac

Poznámky

Transfer do letoviska Vir: autobusoví hostia budú zavezení autobusom do Zatonu na autobusovú stanicu. Ďalej na vyžiadanie za príplatok individuálny transfer do ubytovacej kapacity (cca 25-30 min.). Cena je závislá na od počte osôb. Odchod je organizovaný prostredníctvom zahraničného partnera a o jeho presnom čase budete informovaní prostredníctvom sms/domácich v deň odjazdu v dopoludňajších hodinách. Možnosť príjazdu každý deň – cena a termíny na vyžiadanie v CK.

Oficiálne hodnotenie: ***+

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu