Hotel
Informácie

Apartmány Suva Punta
* * * * *

  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
Veľmi moderne zariadené apartmány na pokojnom mieste priamo pri mori sú vhodné pre rodinnú dovolenku aj pre náročnejších klientov.
Doprava

Doprava

individuálna, autobusom z Bratislavy
Zobraziť viac
Pláž

Pláž

pláž sa nachádza v bezprostrednej blízkosti apartmánov
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

apartmány na ostrove Vir v rovnomennom mestečku, cca 15 minút chôdze od centra. Pláž sa nachádza v bezprostrednej blízkosti. Ostrov Vir je spojený s pevninou mostom. V centre sú k dispozícii kaviarne, reštaurácie i supermarkety. Množstvo zábavy pre mladých ľudí.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom s kuchynkou, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, klimatizácia v cene, WiFi pripojenie, parkovanie pred domom pre 1 osobné auto/apartmán, k dispozícii gril. Domáce zvieratá nie sú povolené.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

použitie práčky a sušičky 5 EUR/1 použitie, kotvisko pre lode 15 EUR/deň (všetko splatné na mieste)
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apt. pre 2-4 os. č. 1,3,4 - vybavené kuchynským kútom (kávovar, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, hriankovač), v obývacej miestnosti rozkladací gauč pre 2 osoby, spálňa s manželskou posteľou, kúpelňa s WC a sprchou, balkón/terasa s posedením, SAT/TV, WiFi pripojenie. Apt. pre 4-6 os. č. 2 - rovnaké vybavenie ako menší apartmán, ale s 2 spálňami, terasa s výhľadom na more.
Zobraziť viac

Poznámky

Transfer do letoviska Vir: autobusoví hostia budú zavezení autobusom do Zatonu na autobusovú stanicu. Ďalej na vyžiadanie za príplatok individuálny transfer do ubytovacej kapacity (cca 25-30 min.). Cena je závislá na od počte osôb. Odchod je organizovaný prostredníctvom zahraničného partnera a o jeho presnom čase budete informovaní prostredníctvom sms/domácich v deň odjazdu v dopoludňajších hodinách. Možnosť príjazdu každý deň – cena a termíny na vyžiadanie v CK.

Oficiálne hodnotenie: ***+

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu