Popis hotela
Termíny a ceny

Apartmány Stanko
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Fantastická poloha domčeka priamo pri mori v 1. rade pri okruhliakovej pláži, z balkónov je možné pozorovať krásny západ slnka.
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Čítať viac
Poloha

Poloha

priamo pri okruhliakovej pláži v udržiavanom rodinnom domčeku Stanko sa nachádzajú dva mezonetové apartmány, každý pre až 5 osôb a vlastným vchodom. Cca 20 min. chôdze od apartmánov je centrum obce Vir, kde sú k dispozícii kaviarne, reštaurácie aj supermarkety. Ostrov Vir je ideálny pre milovníkov cyklovýletov, ktorí môžu celý ostrov prejsť po mnohých cyklochodníkoch. Ostrov Vir je spojený s pevninou mostom, kde je možné navštíviť napríklad historické mestečko Nin a miestnu solanu, kde sa vyrába morská soľ, alebo historické mesto Zadar.
Čítať viac
Vybavenie

Vybavenie

apartmány sú vybavené TV a klimatizáciou. Parkovanie je zabezpečené vo dvore domu pre 1 os. auto pre každý apartmán. Na dvore je k dispozícii gril, pre hostí sú k zapožičaniu lehátka v omedzenom množstve, ktoré môžu využívať pri opaľovaní v udržiavanej záhrade s mediteránskou flórou.
Čítať viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

pobyt domácich zvierat je povolený na vyžiadanie a za príplatok.
Čítať viac
Ubytovanie

Ubytovanie

1-2. poschodie: 2 x mezonetový apartmán pre 2-5 osôb - priestranná denná miestnosť s rozkladacím gaučom až pre 2 dospelé osoby a vybaveným kuchynským kútom, balkón s krásnymi výhľadmi na more, na medziposchodí izby s manželskou posteľou a možnosťou pridania rozkladacieho lôžka (doporučujeme pre dieťa do 12 rokov), kúpeľňa s WC a sprchou, na poschodí vyhradený priestor s gaučom pre 1 dosp. osobu, TV, klimatizácia.
Čítať viac
Oficiálne hodnotenie: ***