Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Apartmány Kaštelica
* * * * *

  • poloha poloha
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
Cena od
589 € -12%
Žiadne skryté poplatky
05.05. - 12.05.2018
Vybrať iný termín

Ideálne komfortné ubytovanie v pokojnej uličke pre väčšiu rodinu v blízkosti piesočnatej pláže situovanej v peknej zátoke.
Pláž

Pláž

cca 40 m od pláže cez borovicový lesík
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

apartmán Kaštelica sa nachádza v dome v obci Vir na ostrove Vir, na pokojnom mieste na konci slepej uličky takmer pri mori a pláži. Ostrov Vir je s pevninou spojený krátkym mostom, prejazd je bez poplatku. Pláž od domu oddeľuje iba borovicový les. V dome bývajú hostia sami a domáci bývajú vo vedľajšom apartmáne. Piesočnatá pláž s jemným štrkom je situovaná v hlbšej zátoke, vďaka čomu je tam bezpečné kúpanie pre malé deti. Kotvisko zadarmo.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

vo dvore vyhradené uzavreté parkovanie pre 2 osobné autá. V záhrade je hosťom k dispozícii gril. Pobyt domácich miláčikov nie je povolený. Dom ponúka dostatok súkromia a komfortu, je v ňom k dispozícii aj bezplatná klimatizácia.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apt. pre 7 osôb sa nachádza v prízemnom dome s oplotenou záhradou. K dispozícii sú 3 spálne, dve 2lôžkové s manželskou posteľou a jedna 3lôžková s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. V priestrannej dennej miestnosti sa nachádza vybavený kuchynský kút vrátane rúry a umývačky riadu, mikrovlnnej rúry, jedálenského stola a gauča. Z obývacej miestnosti sa vychádza na priestrannú krytú terasu s nábytkom, hojdačkou. Kúpelňa so sprchovacím kútom a WC, klimatizácia.
Zobraziť viac

Poznámky

Transfer do letoviska Vir: autobusoví hostia budú zavezení autobusom do Zatonu na autobusovú stanicu. Ďalej na vyžiadanie za príplatok individuálny transfer do ubytovacej kapacity (cca 25-30 min.). Cena je závislá od počtu osôb. Odjazd je organizovaný prostredníctvom partnera a o jeho presnom čase budete informovaní prostredníctvom sms/domácich v deň odjazdu v dopoludňajších hodinách.

Oficiálne hodnotenie: ***+

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu