Hotel
Informácie
Termíny a ceny
21.07. - 28.07.
Vybrať iný termín
Cena
589 € -16%
Žiadne skryté poplatky
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • domáci miláčikovia povolení domáci miláčikovia povolení
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
21.7. - 28.7.2018
7 nocí
28.7. - 4.8.2018
7 nocí
18.8. - 25.8.2018
7 nocí
25.8. - 1.9.2018
7 nocí
1.9. - 8.9.2018
7 nocí
8.9. - 15.9.2018
7 nocí
15.9. - 22.9.2018
7 nocí
Kapacita je ideálna pre všetkých, ktorí hľadajú súkromie a ubytovanie bez prítomností domácich. Dom sa nachádza na kľudnom mieste s možnosťou podnikania množstva výletov do okolia.
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

Menší dom s vlastnou záhradkou sa nachádza v slepej ulici, v 2. rade od mora, cca 80 m od kamienkovej pláže v mestečku Preko na ostrove Ugljan. Obchody a centrum sú vzdialené cca 250 m. Do mestečka sa dostanete trajektom zo Zadaru, plavba trvá cca 25 minút a spojenie je niekoľkokrát denne počas leta do neskorých nočných hodín. Majitelia v dome nebývajú.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Prenájom apartmánov s kuchynským kútom, spotreba vody a elektrickej energie, záverečné upratanie, posteľné prádlo, SAT/TV, parkovanie  pre 1 osobné auto/apartmán. K dispozícii je gril.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

Malý domáci miláčik na vyžiadanie a za príplatok.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Apartmán pre 2-5 osôb - skladá sa z 1 oddelenej spálne s manželskou posteľou, a denná miestnosť, kde sú 2 samostatné postele (vysúvacie), pristelky, plne vybavený kuchynský kút (riad na varenie a pre podávanie jedál a nápojov, príbory, sporák, rúra, chladnička, mraznička), SAT / TV, kúpeľňa s vaňou a WC, fén, práčka, možnosť rozkladacej prístelky. Veľká terasa s výhľadom na more.
Zobraziť viac

Poznámky

Transfer na ostrov Ugljan (Ugljan, Kukljica, Preko, poprípade ďalšie letoviská na ostrove): autobusoví hostia budú privezení autobusom do prístavu v meste Biograd na Moru k trajektu (z rovnakého miesta je organizovaný odchod, o jeho čase budete informovaní prostredníctvom sms v deň odchodu v dopoludňajších hodinách alebo prostredníctvom recepcie/domácich). Na mieste si sami zakúpíte cestovný lístok a s batožinou sa prepravíte na ostrov Pašman do mestečka Tkon (jazda trvá cca 15 minút, orientačná cena 15 KN/osoba/1 smer). Na ostrov Ugljan môžete odísť miestnym linkovým autobusom, ktorý odchádza od trajektu (zastávky na hlavnej ceste vo všetkých dedinách na ostrove Pašman a Ugljan, orientačná cena do letoviska Kukljica cca 18 HRK/os/1 smer) alebo Vám môžeme objednať taxi (cena na vyžiadanie v závislosti od počtu osôb a cieľovom letovisku).

Oficiálne hodnotenie: **+

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR