Hotel
Informácie
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
  • domáci miláčikovia povolení domáci miláčikovia povolení
Upravená záhrada okolo udržiavanej vilky, z ktorej balkónov sa ponúka krásny výhľad na more. Vhodné pre rodinnú dovolenku. Lopar je letovisko s piesočnatými plážami.
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

apartmány Roza sa nachádzajú v pokojnej časti mestečka Lopar cca 700 m od pláže Veli mel. Centrum je vzdialené cca 700 m a obchod a reštaurácia cca 300 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

novo vystavané a udržiavané apartmány obklopené priestrannou záhradou s výhľadom na more. Parking sa nachádza pred domom vo dvore a je krytý lístim. V záhrade je k dispozícii gril s posedením. V apartmánoch je možnosť použitia klimatizáce a signálu WiFi. V dome sa nachádza celkom 6 apartmánov, 4 sú na prízemí a 2 sú na poschodí.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

klimatizácia (5 EUR/deň, splatná na mieste), WiFi pripojenie (10 EUR/týždeň), domáce zvieratá (9 EUR/deň, splatné na mieste), práčka (5 EUR/pranie). Všetky deti vr. bábätiek platia prístelku (pri bábätkách je to formou detskej postieľky).
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

prízemie: apartmán pre 4-6 os. č. 1 - 2 dvojlôžkové spálne, každá s manželskou posteľou, v jednej prístelka na samostatnej posteli, denná miestnosť s vybaveným kuchynským kútom a možnosťou prístelky formou gauča, SAT/TV, kúpeľňa s vaňou a WC, terasa s výhľadom na more. 2 x apartmán pre 2-3 os. č. 2 a č. 4 - spálňa s manželskou posteľou a prístelkou, denná miestnosť s kuchynským kútom, SAT/TV, kúpeľňa s vaňou a WC, terasa s výhľadom na more, klimatizácia, apartmán pre 2-3 os. č. 3 - spálňa s manželskou posteľou a prístelkou, denná miestnosť s kuchynským kútom, SAT/TV, kúpeľňa so sprchou a WC, terasa s pohľadom do záhrady. 1. poschodie: 2 x apartmán pre 4-5 os. č. 5 a č. 6 - 2 dvojlôžkové spálne, jedna s manželskou posteľou a druhá s dvoma samostatnými posteľami, denná miestnosť s vybaveným kuchynským kútom a možnosťou prístelky, SAT/TV, kúpeľňa so sprchou a WC, terasa s výhľadom na more, klimatizácia.
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: ***

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR