• novinka v ponuke novinka v ponuke
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
Hotel
Informácie
Galéria
Krásná nová vila s bazénom vhodná pre náročných klientov, ktorí ocenia pobyt na pokojnom mieste. Vhodné pre skupinu, ktorá hľadá spoločné ubytovanie. V okolí je viac pieskových pláží.
Pláž

Pláž

cca 150 m od pieskovo-kamienkovej pláže
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, polpenzia alebo večere za príplatok
Poloha

Poloha

Novostavba Villa Ivanka so 4 kvalitne vybavenými apartmánmi sa nachádza v meste Pašman. Dom leží na južnej strane mesta na pokojnom mieste len pár metrov od mora (cca 150 m od pieskovo-kamienkovej  pláže). Villa je umiestnená na veľkom pozemku s vonkajším bazénom (50 m2) so sladkou vodou. Vzdialenosť od centra Pašmanu je cca 550 m. Väčšie mesto Tkon so supermarketom je vzdialené 5 km, tu je k dispozícii aj pošta a zároveň je tu trajektový prístav. Villa Ivanka je bez prítomnosti majiteľov vhodná pre všetkých, ktorí hľadajú pokoj a pekné prostredie.

Vybavenie

Vybavenie

prenájom vybaveného apartmánu vrátane energií, gril, WiFi pripojenie, detská postieľka a klimatizácia zadarmo, zastrešený parking (1 apt.= 1 miesto) zadarmo. Po dohode s domácimi možnosť použiť pračku.
Služby za poplatok

Služby za poplatok

menší domáci miláčikovia, kotvisko pre loď (cena na vyžiadanie podľa parametrov lode)
Ubytovanie

Ubytovanie

Apartmán pre 4-5 osôb - dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť s kuchynským kútom vrátane chladničky s mraziakom, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, rozkl. gaučom pre 1 osobu, popr. 2 malé deti, SAT/TV, klimatizácia, balkón s vonkajším nábytkom, 2x kúpeľňa so sprchou a WC. Apartmány sú nové, veľmi vkusne zariadené a vhodné pre náročných klientov.

Poznámka

Vratná kaucia pri príjazde - 150 EUR/apt. Trajektová linka Biograd - Tkon jazdí v sezóne niekoľkokrát za deň - jazda trvá cca 15 min.

Vila Villa Ivanka

0
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu