Hotel
Informácie
Termíny a ceny
21.07. - 28.07.
Vybrať iný termín
Cena
909 € -16%
Žiadne skryté poplatky
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
21.7. - 28.7.2018
7 nocí
28.7. - 4.8.2018
7 nocí
4.8. - 11.8.2018
7 nocí
11.8. - 18.8.2018
7 nocí
1 089,00 €
18.8. - 25.8.2018
7 nocí
1 079,00 €
25.8. - 1.9.2018
7 nocí
1 050,00 €
1.9. - 8.9.2018
7 nocí
Dom vhodný pre milovníkov "robinzonád", pokoj na spanie, krásny výhľad na more, priestranná terasa, prudký vstup do mora, vhodné miesto pre šnorchlovanie.
Doprava

Doprava

individuálna
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

Domček vhodný pre milovníkov robinzonského spôsobu života s krásnym pohľadom na more z priestrannej terasy. Rybársky dom Sirius pre 4-5 osôb sa nachádza vo svahu v zátoke Landjin na východnej strane ostrova Pašman. Dom je obklopený malými domčekmi, z ktorých najbližší je vzdialený len asi 10 metrov. Až k domu nie je možné dôjsť autom, parkovanie je vzdialené cca 800 m, odtiaľ je zabezpečený transfer batožiny člnom k domu zadarmo. Pláž sa nachádza pod domom, kde sú betónové platne, schody a kamenité pláže, vzdialenosť je cca 45 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

terasa na prvom poschodí je krytá a poskytuje vynikajúce miesto k odpočinku v tieni. Hostia môžu využívať gril a kotvisko zadarmo. V dome je k dispozícii nádrž s dažďovou vodou, ktorá sa používa ako úžitková, ale je možné ju aj piť.Odporúča sa ju však prevariť, prípadne si so sebou priviesť balenú vodu. Elektrická energia je dodávaná pomocou solárnych panelov. Mobilný signál je k dispozícii s možnými výpadkami.

Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

pre držiteľov preukazov vodcov plavidel je možné zaistiť zapožičanie loďky s motorom 5 HP, cena na vyžiadanie. Domáci miláčikovia - za poplatok 5 EUR/deň (splatné na mieste)
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

dom pre 4-5 osôb sa rozkladá na dvoch poschodiach. Na celom spodnom poschodí je kuchyňa a obývacia miestnosť, kde je pohovka, ktorá môže byť použitá ako prísteľka až pre dve osoby. Pred vchodom do domu je krytá terasa s výhľadom na more. Na prízemí je sprcha so studenou vodou a WC. Kuchyňa je vybavená kuchynským riadom, chladničkou  a sporákom, ktorý funguje na plyn. Vonkajšie  schody vedú na horné poschodie, kde sú dve spálne, každá s dvomi lôžkami. Kúpeľňa s WC a vaňou so studenou vodou. Vedľa domu je vonkajšia sprcha, kde se cez deň ohrieva teplá voda v tzv. čiernom bojleri.
Zobraziť viac

Poznámky

Transfer na ostrov Pašman (Tkon, Pašman, Kraj, popr. ďalšie letoviská na ostrove): autokaroví hostia budú zavezení autobusom do prístavu do mesta Biograd na Moru k trajektu (z toho istého miesta je organizovaný odchod, o presnom čase odjazdu budete informovaní prostredníctvom sms v deň odchodu v dopoludňajších hodinách alebo prostredníctvom domácich). Tu si sami kúpite lístok a so zavazadlami sa prepravíte na ostrov Pašman do mestečka Tkon (jazda trvá cca 15 min. orientačná cena cca 15 KN/os./1 smer), kde na Vás budú čakať domáci a zaistia prepravu do ubytovacej kapacity, transfer je bezplatný.
Možnosť nástupu v akýkoľvek deň.

Oficiálne hodnotenie: **+

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR