Hotel
Informácie
Termíny a ceny
01.09. - 08.09.
Vybrať iný termín
Cena
739 €
Žiadne skryté poplatky
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
  • klimatizácia v cene klimatizácia v cene
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
1.9. - 8.9.2018
7 nocí
8.9. - 15.9.2018
7 nocí
15.9. - 22.9.2018
7 nocí
22.9. - 29.9.2018
7 nocí

Priestranný apartmán sa nachádza v celom dome a je vhodný pre väčšie rodiny alebo partiu priateľov na tichom mieste bez prítomnosti domácich v dome, v dosahu známej pieskovej pláže Lučina.

Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

Apartmán Palma sa nachádza neďaleko od populárnej pieskovej pláže Lučina a je jedinou ubytovacou jednotkou v udržiavanom prízemnom dome obklopenom kvetinovou záhradou a množstvom stromov. Obec Pašman je pokojná  rybárska dedina na ostrove Pašman, ktorá má menšie centrum na nábreží pri prístave, ktoré je vzdialené cca 300 m. V centre sa okrem pošty nachádza výborná reštaurácia  a niekoľko kaviarní. Pašman je známy  vďaka pieskovým zátokám s pozvoľným vstupom do vody, preto odporúčame pre pobyt rodín s deťmi. Na ostrov Pašman je spojenie trajektom najlepšie trajektovou linkou Biograd - Tkon (jazdí každé cca 2-3 hodiny, jazda trvá asi 20 minút, orientačná cena 2 EUR/dosp. os./1 smer + 12 EUR/menšie osobné auto/1 smer). Vzdialenosť  do pieskovej zátoky je cca 220 m. Apartmán sa nachádza  v staršom udržiavanom čiastočne rekonštruovanom dome.

Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom vybaveného apt. s kuchynkou, spotreba energií a vody, posteľná bielizeň, záverečné upratanie, parkovanie pre 2 os. auta/apt., gril k dispozícii. Pobyt domácich miláčikov je možný len na terase, nesmú do domu.

Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmán pre 7-8 osôb - prízemie, 3 spálne, každá s manželským lôžkom a v jednej spálni ešte naviac samostatné pevné lôžko, možnosť ešte prístelky formou rozkladacieho lôžka. Denná miestnosť s gaučom, jedálenský stôl, vybavený kuchynský kút s chladničkou a  s mraziakom, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, SAT/TV, klimatizácia v jednej spálni, krytá priestranná terasa s posedením s výhľadom do záhrady, práčka

Zobraziť viac
Pre deti

Pre deti

detská postieľka zadarmo
Zobraziť viac

Poznámky

Transfer na ostrov Pašman (Tkon, Pašman, Kraj, popr. ďalšie letoviská na ostrove): autokaroví hostia budú zavezení autobusom do prístavu do mesta Biograd na Moru k trajektu (z toho istého miesta je organizovaný odchod, o presnom čase odjazdu budete vyrozumení prostredníctvom sms v deň odchodu v dopoludňajších hodinách alebo prostredníctvom domácich). Tu si sami kúpite lístok a so zavazadlami sa prepravíte na ostrov Pašman do mestečka Tkon (jazda trvá cca 15 min. orientačná cena cca 15 KN/os./1 smer), kde na Vás budú čakať domáci a zaistia prepravu do ubytovacej kapacity, transfer je bezplatný.
Možnosť nástupu v akýkoľvek deň.

Oficiálne hodnotenie: **+

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR