Hotel
Informácie
Termíny a ceny
15.09. - 22.09.
Vybrať iný termín
Cena
839 €
Žiadne skryté poplatky
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
  • plaz plaz
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
15.9. - 22.9.2018
7 nocí
22.9. - 29.9.2018
7 nocí
Udržiavaná chatka na samote robinzonského typu, kde stretnete len niekoľko ľudí denne, je vhodná pre klientov, ktorí hľadajú pokoj.
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

dom Orion pre 4-6 osôb sa nachádza na mieste nazvanom Pečine na južnej strane ostrova Pašman a naproti ostrovu Žižanj. Vzdialenosť k moru je cca 25 m cestou po udržiavanom pozemku s mnohými stromami a kríkmi, ktoré v lete ponúkajú príjemný tieň. Pláž tvorená kameňmi a kamienkami  je vhodná i pre menšie deti. Kúpanie a opaľovanie je možné taktiež na betónovom móle, pri ktorom  je možné bezplatne priviazať loďku alebo čln. Odporúčame nechať auto zaparkované u majiteľov vo dvore v Biograde na mori a využiť transfer loďou z Biogradu priamo do domu za príplatok splatný na mieste. K domu je možné taktiež dôjsť autom po kamennej ceste z Tkonu na ostrove Pašman, ktorý je s pevninou spojený trajektovou linkou z Biogradu na Moru (jazda trvá asi 20 minút, orientačná cena 2 EUR/dosp. os./1 smer + 12 EUR/menšie osobné auto/1 smer). Auto je možné zaparkovať na vyhradenom mieste a ďalej je nutné pokračovať cca 350 m pešo alebo prípadne sa nechať previesť s batožinou loďou majitelov do domu zadarmo.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

dom Orion má dostatok elektrickej energie zo solárnych panelov a vďaka tomu je k dispozícii veľká chladnička s mraziakom, používanie ďaľších spotrebičov s vyšším príkonom je obmedzené. V dome sú nainštalované ochranné siete proti komárom. Pred domom je pokrytie signálom pre mobilné telefóny, ale kvalita môže byť kolísavá. K pitiu a na sprchovanie a WC sa v dome používa dažďová voda, ktorá sa počas zimy zhromažďuje vo veľkej nádrži. Táto voda je bežne pitná, ale odporúčame ju prevariť alebo si doviezť balenú vodu. Pred domom je k dispozícii veľký gril.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

domácí miláčik na vyžiadanie za príplatok. Pre držiteľov preukazu vodcov plavidiel je možné zaistiť požičanie loďky s motorom 5 HP za príplatok na vyžiadanie. Transfer loďou- Biograd/dom/Biograd - 2 x 20 EUR splatné na mieste.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmán pre 4-6 osôb - priestranná obývacia izba s veľkým jedálenským stolom a s rozkládacím gaučom pre 2 osoby, TV, dve samostatné spálne s manželskými posteľami, kuchyňka s vybavenou linkou a veľkou chladničkou, plynový varič, kúpeľňa so sprchovým kútom, kde je len studená voda a WC. Pred domom je krytá terasa so stolom a stoličkami a s výhľadom na more a okolité ostrovy. Vedľa domu je vonkajšia sprcha, kde se cez deň ohrieva voda v tzv. v čiernom bojleri.
Zobraziť viac

Poznámky

Možnosť nástupu v  akýkoľvek deň.

Oficiálne hodnotenie: **+

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR