Hotel
Informácie
Termíny a ceny
01.09. - 08.09.
Vybrať iný termín
Cena
479 €
Žiadne skryté poplatky
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • plaz plaz
  • poloha poloha
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
1.9. - 8.9.2018
7 nocí
1.9. - 8.9.2018
7 nocí
1.9. - 8.9.2018
7 nocí
1.9. - 8.9.2018
7 nocí
8.9. - 15.9.2018
7 nocí
8.9. - 15.9.2018
7 nocí
8.9. - 15.9.2018
7 nocí
Výhodná poloha apartmánového domu s dostupnosťou centra, pieskové pláže, pri rybárskej dedine Tkon, ležiace v južnej časti ostrova Pašman, sú vyhľadávanym cieľom turistov.
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, raňajky a polpenzia za príplatok
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

apartmány so samostatnými vchodmi sa nachádzajú v mestečku Tkon na ostrove Pašman kúsok od centra, len 50 m od obchodu a cca 70 od reštaurácie a kaviarne., cca 200 m od prístavu, cca 280 m od pieskovej pláže. Tkon je s pevninou spojený trajektom z Biogradu, ktorý jazdí každé cca 2-3 hodiny.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

WiFi pripojenie, klimatizácia, v záhrade k dispozícii gril, parkovanie v záhrade pre 2 autá/apartmán
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

domácí miláčikovia do 9 kg (na vyžiadanie, 5 EUR/deň, splatné na mieste)
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Apartmán pre 5-6 osôb - 2 spálne, každá s manželským lôžkom a v jednej spálni eště naviac samostatné lôžko, denná miestnosť s rozkládacím gaučom ako prístelkou, vybavený kuchynský kút s chladničkou, mraziakom, kávovarom, 2 samostatné kúpelne so sprchovým kútom a WC, SAT/TV, klimatizácia, WiFi pripojenie, priestranný balkón s výhľadom na more. Apartmán pre 5-7 osôb - 2 spálne, každá s manželským lôžkom a v jednej spálni ešte navyše samostatné lôžko, denná miestnosť s rozkládacim gaučom ako prístelka pre 2 osoby, vybavený kuchynský kút s chladničkou, mraziakom, kávovarom, kúpeľňa so sprchou a WC, SAT/TV, klimatizácia, WiFi pripojenie, priestranný balkón s výhľadom na more.
Zobraziť viac

Poznámky

Transfer na ostrov Pašman (Tkon, Pašman, Kraj, popr. ďalšie letoviská na ostrove): autokaroví hostia budú zavezení autobusom do prístavu do mesta Biograd na Moru k trajektu (z toho istého miesta je organizovaný odchod, o presnom čase odjazdu budete informovaní prostredníctvom sms v deň odchodu v dopoludňajších  hodinách alebo prostredníctvom domácich). Tu si sami kúpite lístok a s batožinou sa prepravíte na ostrov Pašman do mestečka Tkon (jazda trvá cca 15 min. orientačná cena cca 15 KN/os./1 smer), kde na Vás budú čakať domáci a zaistia prepravu do ubytovacej kapacity, transfer je bezplatný.

Oficiálne hodnotenie: ***

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR