Hotel
Informácie
Termíny a ceny
23.07. - 30.07.
Vybrať iný termín
Cena
599 € -16%
Žiadne skryté poplatky
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • klimatizácia za príplatok klimatizácia za príplatok
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
23.7. - 30.7.2018
7 nocí
23.7. - 30.7.2018
7 nocí
23.7. - 30.7.2018
7 nocí
23.7. - 30.7.2018
7 nocí
11.8. - 18.8.2018
7 nocí
11.8. - 18.8.2018
7 nocí
11.8. - 18.8.2018
7 nocí

Pobyt odporúčame všetkým, ktorí majú radi pokoj, uprednostňujú pekné ubytovanie v príjemnom prostredí, hľadajú priateľskú atmosféru s domácimi obyvateľmi a radi chodia na prechádzky alebo jazdia na bicykli.

Stravovanie

Stravovanie

Typ stravy: bez stravy, raňajky a polpenzia za príplatok v reštaurácii vzdialenej cca 340 m od apartmánov, v centre Tkonu
Raňajky: servírované
Večera: 4chodové menu za príplatok (predjedlo, hl. Jedlo a šalát, polievka / dezert)

Zobraziť viac
Poloha

Poloha

Novopostavené, vkusne vybavené dva apartmány Madlenka sa nachádzajú na 1. poschodí domu, ktorý sa je postavený vo svahu v starej pôvodnej výstavbe Tkonu na ostrove Pašman. Vzdialenosť do centra je cca 300 m a tiež cca 300 m od prístaviska trajektu, ktorý spája Tkon s Biogradom na Moru (jazda trvá cca 20 minút, orientačná cena 2 EUR/dosp. os./1 smer + 12 EUR/menšie osobné auto/1 smer). V centre Tkonu sa nachádza obchod s potravinami, lekáreň, pošta, reštaurácia, cukráreň a kaviarne. Najbližšia pláž je vzdialená cca 320 m, piesková pláž s miernym vstupom do vody je vzdialená cca 420 m a nachádza sa za prístaviskom trajektu.

Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

V apartmánoch je k dispozícii WiFi pripojenie a klimatizácia, gril. Možnosť parkovania vo dvore pre 1 os. auto/ apt., druhé auto na vyžiadanie.  Uteráky nie sú v cene.

Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

klimatizácia (5 EUR/deň, splatná na mieste)

Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Apartmán pre 4-5 osôb - dve spálne, každá s manželskou posteľou, dennou miestnosťou s rozkladacím gaučom pre 1 osobu a kuchynským kútom vrátane veľkej chladničky s mraziakom a rúry a s jedálenským stolom, TV, priestranný balkón s posedením a nádherným výhľadom na more, kúpeľňa s WC a sprchou, klimatizácia. Štúdio pre 2-4 osoby - spálňa s manželskou posteľou a rozkladacou prístelkou pre 2 osoby, priestranná denná miestnosť s veľkým kuchynským kútom, TV, kúpeľňa s WC a sprchou. Priestranný balkón s nádherným výhľadom na more, klimatizácia.

Zobraziť viac

Poznámky

Transfer na ostrov Pašman (Tkon, Pašman, Kraj, popr. ďalšie letoviska na ostrove): autokaroví klienti budú zavezení autobusom do prístavu v meste Biograd na Moru k trajektu (z rovnakého miesta je organizovaný odchod, o jeho presnom čase budete informovaní prostredníctvom sms v deň odchodu v dopoludňajších hodinách alebo prostredníctvom domácich). Tu si sami zakúpite cestovný lístok a s batožinou sa prepravíte na ostrov Pašman do mestečka Tkon (jazda trvá cca 15 min. orientačná cena cca 15 HRK/os./1 smer), kde na Vás budú čakať domáci a zaistia prepravu do ubytovacej kapacity, transfer je bezplatný.

Oficiálne hodnotenie: ***

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR