Hotel
Informácie
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
  • domáci miláčikovia povolení domáci miláčikovia povolení

Rodinný domček priamo v pokojnej pieskovej zátoke v mestečku Kraj na ostrove Pašman je vhodný pre nenáročných klientov, ktorí hľadajú priateľské prostredie s domácimi.

Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

starší rodinný domček sa nachádza na konci slepej ulice priamo pri krásnej pieskovej zátoke v meste Kraj, ktoré sa nachádza cca 5 km od Tkonu, kde sú k dispozícii obchody, reštaurácie, cukráreň a trajektové prístavisko. Prevoz trajektom na linke Biograd - Tkon trvá cca 15 min. Jedná sa o pokojnejšiu oblasť, vhodnú najmä pre rodinnú dovolenku.

Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom s kuchynkou, spotreba vody a el. energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, TV, WiFi, gril, parkovanie pri dome. Domáce zvieratá do 9 kg na vyžiadanie zadarmo. Možnosť ukotvenia lode v centre dediny.

Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Prízemie: Apt. pre 4-7 os. - 2 spálne s 2 a 3 lôžkami, vybavená kuchyňa s rozkladacím gaučom pre 2 os., kúpeľňa s WC, balkón, TV, WiFi pripojenie. 1. poschodie: Apt. pre 4-7 os. - 2 spálne s 2 a 3 lôžkami, vybavená kuchyňa s rozkladacím gaučom pre 2 os., kúpeľňa s WC, balkón s výhľadom na more, TV, WiFi pripojenie. Možnosť kúrenia.

Zobraziť viac

Poznámky

Transfer na ostrov Pašman (Tkon, Pašman, Kraj, popr. ďalšie letoviska na ostrove): autokaroví klienti budú zavezení autobusom do prístavu v meste Biograd na Moru k trajektu (z rovnakého miesta je organizovaný odchod, o jeho presnom čase budete informovaní prostredníctvom sms v deň odchodu v dopoludňajších hodinách alebo prostredníctvom domácich). Tu si sami zakúpíte cestovný lístok a s batožinou sa prepravíte na ostrov Pašman do mestečka Tkon (jazda trvá cca 15 min. orientačná cena cca 15 HRK/os./1 smer), kde na Vás budú čakať domáci a zaistia prepravu do ubytovacej kapacity, transfer je bezplatný.

Oficiálne hodnotenie: **

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR