Hotel
Informácie
Termíny a ceny
29.07. - 05.08.
Vybrať iný termín
Cena
739 € -16%
Žiadne skryté poplatky
  • poloha poloha
  • plaz plaz
  • favourite favourite
  • doprava autobusom doprava autobusom
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
29.7. - 5.8.2018
7 nocí
29.7. - 5.8.2018
7 nocí
29.7. - 5.8.2018
7 nocí
29.7. - 5.8.2018
7 nocí
22.8. - 1.9.2018
10 nocí
1 209,00 €
1.9. - 8.9.2018
7 nocí
1.9. - 8.9.2018
7 nocí

Dovolenka na ostrove je ideálnym miestom pre hostí, ktorí majú radi pokoj  a vyhľadávajú pláže nepreplnené hosťami. Vďaka pieskovým plážam na ostrove Pašman odporúčame pobyt rodinám s deťmi.

Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, raňajky, večere za príplatok v reštaurácii cca 700 m
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

Apartmánový dom leží v mestečku Tkon na ostrove Pašman v prvej rade domov pri mori, kúsok od krásnej pieskovej pláže vhodnej pre deti. Dedina Tkon v severnej Dalmácii je spojená s pevninou trajektovou linkou Tkon - Biograd (jazda trvá asi 20 minút, orientačná cena 2 EUR/dosp. os./1 smer + 12 EUR/menšie osobné auto/1 smer). Najbližšie obchody v meste Tkon sa nachádzajú cca 300 m. V Tkonu je niekoľko reštaurácií, kaviarní, samoobslúh, pekáreň, cukráreň, pošta. Vzdialenosť od mora a najbližšej pieskovej pláže je cca 40 m. Obľúbená nudistická pláž Sovinje sa nachádza cca 2 km od domu, platí sa tam však vstupné.

Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

novšie apartmány s moderným vybavením. WiFi pripojenie zadarmo, parkovacie miesto pre 1 auto/apt a kotvisko pre loď zadarmo. Pobyt domácích miláčikov nie je možný. Gril na dvore.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

klimatizácia (5 EUR/deň, splatná na mieste), daľšie parkovacie miesto
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

1. poschodie: apartmán pre 4-6 osôb - 2 spálne, každá s manželským lôžkom, prístelka formou rozkladacieho gauča pre až 1- 2 osoby v dennej miestnosti, denná miestnosť s kuchynským kútom vybaveným rúrou a veľkou chladničkou, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón s výhľadom na more, TV, klimatizácia, 2. poschodie: apartmán pre 4-5 osôb - 2 spálne, každá s manželským lôžkom, prísteľka formou rozkladacieho lôžka, ktoré možno umiestniť do spálne alebo do dennej miestnosti, denná miestnosť s kuchynským kútom vybaveným rúrou a veľkou chladničkou, SAT/TV, kúpeľňa so sprchou a WC, balkón s výhľadom na more, klimatizácia.
Zobraziť viac

Poznámky

Transfer na ostrov Pašman (Tkon, Pašman, Kraj, popr. ďalšie letoviská na ostrove): autokaroví hostia budú zavezení autobusom do prístavu do mesta Biograd na Moru k trajektu (z toho istého miesta je organizovaný odchod, o presnom čase odjazdu budete informovaní prostredníctvom sms v deň odchodu v dopoludňajších  hodinách alebo prostredníctvom domácich). Tu si sami kúpite lístok a so zavazadlami sa prepravíte na ostrov Pašman do mestečka Tkon (jazda trvá cca 15 min. orientačná cena cca 15 KN/os./1 smer), kde na Vás budú čakať domáci a zaistia prepravu do ubytovacej kapacity, transfer je bezplatný.
Možnosť nástupu akýkoľvek deň.

Oficiálne hodnotenie: ***

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR