Hotel
Informácie
Termíny a ceny
21.07. - 28.07.
Vybrať iný termín
Cena
509 € -16%
Žiadne skryté poplatky
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • klimatizácia v cene klimatizácia v cene
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
21.7. - 28.7.2018
7 nocí
21.7. - 28.7.2018
7 nocí
21.7. - 28.7.2018
7 nocí
21.7. - 28.7.2018
7 nocí
28.7. - 4.8.2018
7 nocí
28.7. - 4.8.2018
7 nocí
28.7. - 4.8.2018
7 nocí
Piesková zátoka s pozvoľným vstupom do mora len pár metrov od domu. Veľmi kvalitné a čisté ubytovanie pre všetkých, ktorí si chcú odpočinúť od ruchu veľkomesta a uprednostňujú moderné ubytovanie.
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, raňajky a večere na vyžiadanie za poplatok, v reštaurácii vzdialenej cca 800m od apartmánov v centre Tkonu
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

novopostavený moderný dom v menšej pokojnej uličke vzdialenej kúsok od mora v menšej dedinke Tkon na ostrove Pašman uspokojí aj náročnejšiu klientelu, vzdialenosť od centra cca 850 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom apt. s kuchynkou, spotreba vody a el. energie, záverečné upratanie, posteľná bielizeň, SAT/TV, klimatizácia (zadarmo), parkovanie pred domom. Apartmány sú svojou blízkou polohou k pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora skvelým tipom pre rodičov, ktorí majú malé deti (prístup na pláž je po schodoch). Ďaľšou prednosťou je umiestnenie apartmánov na pokojnom a tichom mieste v menšej uličke bez hluku a takmer žiadnej dopravy. V záhrade sa nachádza kryté posedenie s grilom a trávnatá plocha, kde sa deti môžu hrať. Pobyt domácích miláčikov nie je povolený. WiFi pripojenie zadarmo.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

detská postieľka
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

1. poschodie: 3 x apt. pre 2–3 osoby - 2lôžková spálňa s možnosťou prístelky, denná miestosť s minikuchynkou, SAT/TV, balkón s čiastočným výhľadom na more, klimatizácia , kúpeľňa so sprchou , WC. 2. poschodie: priestranný podkrovný apt. pre 6–7 osôb - má tri 2lôžkové spálne, prísteľka, denná miestnosť s kuchyňou, s jedálenským kútom a rúrou, SAT/TV, balkón s výhľadom na more, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC. Samostatný dom VILKA A - 1. poschodie - apt. pre 4–5 osôb - dve 2lôžkové spáne, denná miestnosť s kvalitne vybavenou kuchyňou vrátane umývačky riadu, rozkladací gauč pre 1 osobu, SAT/TV, veľký balkón s čiastočným výhľadom na more (cez stromy), klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, pračka. Samostatný domk VILKA B - poschodový apt. pre 4–5 osôb - točité schody vo vnútri domu - na hornom poschodí spálňa s kúpeľňou  s WC, 2 balkóny s čiastočným výhľadom na more, na dolnom poschodí spálňa s kúpeľňou s WC a denná miestnosť s vybaveným kuchynským kútom, možnosť prístelky, klimatizácia, SAT/TV.
Zobraziť viac

Poznámky

Možnosť príchodu v akýkoľvek deň. Rezervácie musia nadväzovať. Transfer na ostrov Pašman (Tkon, Pašman, Kraj, popr. ďalšie letoviská na ostrove): autokaroví hostia budú zavezení autobusom do prístavu do mesta Biograd na Moru k trajektu (z toho istého miesta je organizovaný odchod, o presnom  čase odjazdu budete informovaní prostredníctvom sms v deň odchodu v dopoludňajších  hodinách alebo prostredníctvom domácich). Tu si sami kúpite lístok a s batožinou sa prepravíte na ostrov Pašman do mestečka Tkon (jazda trvá cca 15 min. orientačná cena cca 15 KN/os./1 smer), kde na Vás budú čakať domáci a zaistia prepravu do ubytovacej kapacity, transfer je bezplatný.

Oficiálne hodnotenie: ***+

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR