Popis hotela
Termíny a ceny

Apartmány Celjak

07.09. - 14.09. Vybrať iný termín
-8%
379 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky

Moderne zariadený apartmánový dom v blízkosti piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora vhodný pre partiu priateľov alebo pre väčšiu rodinu.

Prvé voľné termíny mojej dovolenky
Doprava

Doprava

vlastná
Čítať viac
Stravovanie

Stravovanie

Bez stravy
Čítať viac
Poloha

Poloha

Apartmány sa nachádzajú neďaleko (cca 150m) piesočnato-kamienkovej pláže v štvrti nazývanej Bošana. Centrum cca 20 min. chôdzou. Najbližšia reštaurácia sa nachádza cca 150 m od domu a najbližší obchod asi 30 metrov. Parkovanie v oplotenom dvore.
Čítať viac
Vybavenie

Vybavenie

Prenájom vybav. apt., spotreba vody a energií, záverečné upratovanie, posteľná bielizeň, parkovanie miesto pre 1 osobný automobil, WiFi k dispozícii.

Čítať viac
Šport a relax

Šport a relax

vodné športy za poplatok
Čítať viac
Ubytovanie

Ubytovanie

3x Štúdio pre 2-4 osoby (rozloha 25m2) -v jednej väčšej miestnosti je manželská posteľ a rozkladací gauč pre 2 osoby (prípadne poschodová posteľ), vybavený kuchynský kút so stoličkami pre 4 osoby, oddelená kúpeľňa so sprchových kútom a WC, klimatizácia. Terasa alebo balkón. Všetky štúdiá sa nachádzajú na prízemí.
2x Apartmán pre 4-8 osôb (rozloha 85 m2 + 20m2 terasa alebo balkón) - dve spálne (jedna spálňa s manželským posteľami a druhá spálňa s poschodovou posteľou a gaučom pre 2 osoby), denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre ďalšie 2 osoby a vybaveným kuchynským kútom, jedálenský stôl so šiestimi stoličkami, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, balkón alebo terasa s vonkajším posedením a výhľadom na more, klimatizácia. Jeden apartmán na prízemí a druhý na 1. poschodí.

Čítať viac