Hotel + apartmány Bon Repos

  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
  • domáci miláčikovia povolení domáci miláčikovia povolení
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
  • vlastná doprava vlastná doprava

Cena od: 469 € 10.06. - 17.06.2017 | Zmeniť

Vypočítať cenu Uložiť
Žiadne skryté poplatky
Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Galéria
Možnosti kultúrneho vyžitia v blízkom historickom centre mesta Korčula s mnohými obchodmi a reštauráciami, kam je dobré lodné spojenie priamo zo zátoky Bon Repos s piesčitou plážou vhodnou i pre malé deti. FKK pláž  nájdete na ostrovčeku Badija.
Pláž

Pláž

cca 80 m od kamienkovej pláže s betónovými platňami
Stravovanie

Stravovanie

polpenzia 2*, all inclusive 3*
Poloha

Poloha

hotelový komplex se nachádza v zeleni, v romantickom zálive ostrova Korčula, cca 2 km od historického centra mesta Korčula. Hotel je riešený formou pavilónov Begonia a Čempres** (staršie vybavenie, telefón a balkón, nerenovované) a pavilón Jasmin a Cedar *** (po renovácii navyše SAT/TV), cca 80 m od kamenistej pláže s betónovými platňami, miestami piesčitá
Vybavenie

Vybavenie

recepcia v centrálnej budove, 2 reštaurácie, bar, TV miestnosť, spoločenská miestnosť, vonnkajší bazén so sladkou vodou, WiFi pripojenie  na recepcii zadarmo, animácie (júl, august)
Služby za poplatok

Služby za poplatok

tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, domácí miláčik do 15 kg 10 EUR/deň, trezor - príplatok 5 EUR/týždeň (splatné na mieste)
Ubytovanie

Ubytovanie

hotel - pavilóny: izby superior 3* pre 2 os. sú s možnostťou prístelky, kúpeľňa s WC, minibar (nenaplnená chladnička), balkón, SAT/TV , 2lôžkové izby 2* s možnosťou prístelky, kúpeľňa s WC, balkón, telefón, izby majú starší nábytok
Pre deti

Pre deti

detská postieľka zadarmo

Poznámka

Transfer na ostrov Korčula: Autokaroví hostia budú zavezeni autobusom do prístavu v letovisku Orebič k trajektu (z rovnakého miesta je organizovaný aj odchod, o jeho presnom čase budete informovaní prostrednictvom sms v deň odchodi v dopoludňajších hodinách). Tu si sami kúpite lístok na trajekt do prístavu Dominče (pre klientov turistického strediska Bon Repos) alebo na loď do prístavu Korčula (pre klientov hotelu Marco Polo Korčula a hotelu Park). S batožinou sa prepravíte na ostrov (plavba trvá cca 25 minut) a z prístavu do ubytovacej kapacity si môžete doplatiť transfer (cena na vyžiadanie podľa počtu osôb) alebo si zaplatíte taxi, príp. aj peši. Orientačná cena cestovného lístka je cca 20 KN/os./1 smer.

Hotel + apartmány Bon Repos

0
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu