Popis hotela
Termíny a ceny

Apartmány Domek Harmonie
* * * * *

21.09. - 28.09. Vybrať iný termín
-12%
1 019 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • klimatizácia v cene klimatizácia v cene
  • domáci miláčikovia povolení domáci miláčikovia povolení
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
Domček bez prítomnosti domácich priamo pri mori na ostrove Iž vhodný pre klientov, ktorí vyhľadávajú pokojné letoviská bez množstva turistov.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Čítať viac
Poloha

Poloha

Zrekonštruovaný dom pre 6-8 osôb sa nachádza priamo pri mori a z balkóna a terasy je krásny výhľad na more. Najbližší susedia sa nachádzajú 70 m od domu, vzdialenosť od centra Malog Iž a zároveň k trajektu je 200 m. Kúpanie je možné priamo pred domom, najbližšia kamienková pláž sa nachádza 50 m od domu.
Čítať viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom ubytovacej jednotky (energie, studená a teplá voda, záverečné upratanie, plyn do plynového variča), kotvisko, parkovacie miesto pre 2 autá, vonkajšie posedenie s grilom a klimatizácia zadarmo
Čítať viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

domáci miláčikovia na vyžiadanie a za poplatok 10 EUR/deň.
Čítať viac
Ubytovanie

Ubytovanie

dom pre 6-8 osôb tvoria dva samostatné apartmány pre 2-4 osoby - jedna spálňa s manželským lôžkom a posteľ, denná miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom pre 1 osobu, 1 kúpelňa s WC a sprchou, TV, klimatizácia, balkón
Čítať viac

Poznámky

Ostrov Iž je s pevninou spojený katamaránovou linkou zo Zadaru. Lístky na trajekt pre autá je nutné zakúpiť s dostatočným predstihom cez internet. Check in v deň príjazdu je o 19:00 hod. (odjazd zo Zadaru o 18:00 hod.), check out je o 13:00 hod. (odjazd trajektu o 16:00 hod.).
Oficiálne hodnotenie: **+