• nočný život v okolí nočný život v okolí
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
Hotel
Informácie
Galéria
Ubytovanie vhodné pre všetkých, ktorí si radi odpočinú v súkromí apartmánu.
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, za príplatok polpenzia
Poloha

Poloha

areály skladajúce sa z apartmánov Trim a študíí Helios sa nachádzajú neďaleko od seba v blízkosti tenisových kurtov. Domy sú rozmiestnené v bohatej vegetácii na pokojnom mieste a vzdialenosť na pláž je cca 100-250 m podľa pozície objektu. Vzdialenosť od centra Stari Grad je cca 900 m po promenáde a hotel Arkada je cca 150 m.
Vybavenie

Vybavenie

recepcia, reštaurácia v hoteli Arkada, parkovanie, tenis, minigolf, malý futbal, volejbal, stolný tenis, posilovňa v hoteli Arkada
Služby za poplatok

Služby za poplatok

detská postieľka cca 5 EUR/deň (splatné na mieste), tenis
Ubytovanie

Ubytovanie

Štúdiá Helios pre 2–3 os. (cca 28 m2) - jedna miestnosť s 2 lôžkami a prístelkou na gauči, kuchynský kút, kúpelňa s WC, všetky štúdiá na prízemí s posedením na terase

Poznámka

Transfer na ostrov Hvar: autobusoví hostia budú zavezení autobusom do prístavu v meste Split k trajektu v ranných/popoludňajších hodinách (z rovnakého miesta je organizovaný odjazd, o jeho presnom čase budete informovaní prostredníctvom sms/partnera v deň odjazdu v dopoludnajších hodinách). V prístave si sami zakúpite lístok na trajekt na ostrov Hvar a s batožinou sa individuálne prepravíte na ostrov (cesta trvá cca 2 hodiny na ostrov Hvar do letoviska Starigrad). Ďalej na vyžiadanie za poplatok zabezpečíme individuálny transfer z prístavu do ubytovacej kapacity (cca 10-15 min.). Cena transferu závisí od počtu osob. Môžete využiť aj miestne dopravné prostriedky. Pre cestu späť Vám odporúčame si skrátit čakanie na autobus pobytom v Splite, kde je v trajektovom termináli k dispozícii úschovňa batožiny, zmenáreň, WC a neďaleko sa nachádza Diokleciánov palác, ďalšie pamiatky a tržnice. (Orientačné ceny trajektu: Split-StariGrad 47 HRK/osoba/1 smer).
Ostrov Hvar – letovisko Stari Grad: Transfer väčšinou loďou, prípadne autom/mikrobusom (cca 15 min.), cena transferu - prístav - ubytovacia kapacita - prístav, cena cca 9 EUR.

Štúdiá Helios

0
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu