Hotel
Informácie
Termíny a ceny
23.06. - 30.06.
Vybrať iný termín
Cena
359 € -12%
Žiadne skryté poplatky
  • nočný život v okolí nočný život v okolí
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
23.6. - 30.6.2018
7 nocí
23.6. - 30.6.2018
7 nocí
1.9. - 8.9.2018
7 nocí
1.9. - 8.9.2018
7 nocí
8.9. - 15.9.2018
7 nocí
8.9. - 15.9.2018
7 nocí
Ubytovanie vhodné pre všetkých, ktorí si radi odpočinú v súkromí apartmánu.
Doprava

Doprava

individuálna
Zobraziť viac
Pláž

Pláž

10 - 250 m od pláže
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, za príplatok polpenzia v hoteli Arkáda
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

domčeky sú  rozmiestnené v bohatej vegetácii na kľudnom mieste a vzdialenosť na pláž je cca 100–250 m podľa pozície objektu. Vzdialenosť od centra Stari Gradu je cca 900 m po promenáde a hotel Arkada je cca 150 m.
 
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

recepcia, reštaurácia v hoteli Arkada, parkovanie
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

detská postieľka cca 5 EUR/deň (splatné na mieste), domáce zviera (5 EUR/deň), tenis, minigol, malý futbal, volejbal, stolný tenis, posilňovňa v hoteli Arkada
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Štúdiá Helios pre 2–3 os. (cca 28 m2) - jedna miestnosť s 2 lôžkami a prístelkou na gauči, kuchynský kút, kúpelňa s WC, všetky štúdiá na prízemí s posedením na terase
Zobraziť viac

Poznámky

Transfer na ostrov Hvar: autobusoví hostia budú zavezení autobusom do prístavu v meste Split k trajektu v ranných/popoludňajších hodinách (z rovnakého miesta je organizovaný odjazd, o jeho presnom čase budete informovaní prostredníctvom sms/partnera v deň odjazdu v dopoludnajších hodinách). V prístave si sami zakúpite lístok na trajekt na ostrov Hvar a s batožinou sa individuálne prepravíte na ostrov (cesta trvá cca 2 hodiny na ostrov Hvar do letoviska Starigrad). Ďalej na vyžiadanie za poplatok zabezpečíme individuálny transfer z prístavu do ubytovacej kapacity (cca 10-15 min.). Cena transferu závisí od počtu osob. Môžete využiť aj miestne dopravné prostriedky. Pre cestu späť Vám odporúčame si skrátit čakanie na autobus pobytom v Splite, kde je v trajektovom termináli k dispozícii úschovňa batožiny, zmenáreň, WC a neďaleko sa nachádza Diokleciánov palác, ďalšie pamiatky a tržnice. (Orientačné ceny trajektu: Split-StariGrad 47 HRK/osoba/1 smer).
Ostrov Hvar – letovisko Stari Grad: Transfer väčšinou loďou, prípadne autom/mikrobusom (cca 15 min.), cena transferu - prístav - ubytovacia kapacita - prístav, cena cca 9 EUR.

Oficiálne hodnotenie: **

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR