• vlastná doprava vlastná doprava
  • služby all inclusive služby all inclusive
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
Hotel
Informácie
Galéria
Najkomfortnejšie ubytovanie v celom areáli a zároveň najbližšie k moru uspokojí aj náročnejších klientov.
Stravovanie

Stravovanie

all inclusive light (formou bufetu)
Poloha

Poloha

uprostred stredomorskej zelene sa nachádza renovovaný hotel pavilónového typu s peknými bazénmi a len pár metrov od brehu mora s kamenistými plážami a betónovými mólami. Depandancia je od hotelu vzdialená cca 40 m a obe budovy sú moderne zariadené.
Vybavenie

Vybavenie

recepcia, reštaurácia, trezor, 2 bazény so sladkou vodou (jeden pre deti), aperitív bar, terasa
Služby za poplatok

Služby za poplatok

požičovňa bicyklov, vodné športy, potápanie, tenis
Ubytovanie

Ubytovanie

všetky izby majú SAT/TV, balkón, telefón, kúpelňu s WC. Hotel má 2lôžkové izby s možnosťou prístelky na morskú stranu. V 1lôžkových izbách nie je možnosť morskej strany. Depandancia má 2lôžkové izby na morskú stranu s balkónmi.

Poznámka

Transfer na ostrov Hvar: autobusoví hostia budú zavezení autobusom do prístavu v meste Split k trajektu v ranných/popoludňajších hodinách (z rovnakého miesta je organizovaný odjazd, o jeho presnom čase budete informovaní prostredníctvom sms/partnera v deň odjazdu v dopoludnajších hodinách). V prístave si sami zakúpite lístok na trajekt na ostrov Hvar a s batožinou sa individuálne prepravíte na ostrov (cesta trvá cca 2 hodiny na ostrov Hvar do letoviska Starigrad). Ďalej na vyžiadanie za poplatok zabezpečíme individuálny transfer z prístavu do ubytovacej kapacity (cca 10-15 min.). Cena transferu závisí od počtu osob. Môžete využiť aj miestne dopravné prostriedky. Pre cestu späť Vám odporúčame si skrátit čakanie na autobus pobytom v Splite, kde je v trajektovom termináli k dispozícii úschovňa batožiny, zmenáreň, WC a neďaleko sa nachádza Diokleciánov palác, ďalšie pamiatky a tržnice. (Orientačné ceny trajektu: Split-StariGrad 47 HRK/osoba/1 smer). Ostrov Hvar – letovisko Stari Grad: Transfer väčšinou loďou, prípadne autom/mikrobusom (cca 15 min.), cena transferu - prístav - ubytovacia kapacita - prístav, cena cca 9 EUR/osoba.

Hotel Lavanda

0
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu