Hotel
Informácie
Termíny a ceny
  • domáci miláčikovia povolení domáci miláčikovia povolení
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
Cena od
389 € -12%
Žiadne skryté poplatky
20.05. - 27.05.2017
Vybrať iný termín

Jedinečná ponuka pre milovníkov romantického, pokojného prostredia. Hotel so skvelým zázemím obklopený zeleňou vrátane vyhrievaného bazéna a nádhernej zátoky s krištáľovo čistým morom, možnosť príjazdu každý deň.
Doprava

Doprava

vlastná alebo autokarová
Zobraziť viac
Pláž

Pláž

cca 100-150 m od kamienkovej, prírodnej kamenistej a pieskovej pláže
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

all inclusive
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

hotel leží v miernom zalesnenom svahu na pokojnom mieste cca 500 m od obce Jelsa na ostrove Hvar, odkiaľ je krásny výhľad na samotný ostrov a na Makarsku. Cca 100–150 m od kamienkovej, prírodnej kamenistej a piesočnatej pláže.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

recepcia, zmenáreň, bar pri bazéne, vonkajší bazén s morskou vodou, lehátka a slnečníky pri bazéne, vyhrievaný vnútorný bazén s morskou vodou (uzatvorený 15.06.-15.09.), fitnes a parkovanie zadarmo, WiFi pripojenie zdarma, animačné programy pre deti a dospelých (jún-august)
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

domáci miláčikovia (8 EUR/deň), trezor (1,50 EUR/deň), detská postieľka (3 EUR/noc), tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, prenájom bicyklov a skútrov, klimatizácia na izbách stranou k moru (7 EUR/deň/izba na vyžiadanie)
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

1-2lôžkové izby so sprs možnosťou prístelky, kúpeľňa/WC, SAT/TV, telefón, niektoré s balkónom/terasou, morská strana za príplatok
Zobraziť viac
Pre deti

Pre deti

animácie (jún-august)
Zobraziť viac

Poznámky

Transfer na ostrov Hvar: autobusoví hostia budú zavezení autobusom do prístavu v meste Split k trajektu v ranných/popoludňajších hodinách (z rovnakého miesta je organizovaný odjazd, o jeho presnom čase budete informovaní prostredníctvom sms/partnera v deň odjazdu v dopoludnajších hodinách). V prístave si sami zakúpite lístok na trajekt na ostrov Hvar a s batožinou sa individuálne prepravíte na ostrov (cesta trvá cca 2 hodiny na ostrov Hvar do letoviska Starigrad). Ďalej na vyžiadanie za poplatok zabezpečíme individuálny transfer z prístavu do ubytovacej kapacity (cca 10-15 min.). Cena transferu závisí od počtu osob. Môžete využiť aj miestne dopravné prostriedky. Pre cestu späť Vám odporúčame si skrátit čakanie na autobus pobytom v Splite, kde je v trajektovom termináli k dispozícii úschovňa batožiny, zmenáreň, WC a neďaleko sa nachádza Diokleciánov palác, ďalšie pamiatky a tržnice. (Orientačné ceny trajektu: Split-StariGrad 47 HRK/osoba/1 smer).
Ostrov Hvar – letovisko Jelsa: Transfer autom alebo mikrobusom (cca 20-25 min.) je na vyžiadanie, cena je závislá od počtu osôb. Do letovísk Bol a Jelsa sa môžete dopraviť tiež katamaránom priamo a následne do ubytovacej kapacity dôjsť pešo, presné informácie Vám radi poskytneme na vyžiadanie. Nástup na ubytovanie je možný v ktorýkoľvek deň.

Hotel Hvar

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu