Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • WiFi pripojenie zadarmo WiFi pripojenie zadarmo
Fantastická poloha hotelového komplexu priamo pri mori, v prírode, za veľmi výhodných cenových podmienok.
Doprava

Doprava

vlastná alebo autokarová
Zobraziť viac
Pláž

Pláž

cca 50-100 m od kamienkovej zátoky
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

polpenzia, za príplatok plná penzia

Zobraziť viac
Poloha

Poloha

veľmi obľúbený hotel Arkada sa nachádza na tichom, borovicami zatienenom poloostrove priamo pri členitom pobreží, ktoré vytvárajú rad zátok s kúzelnými kamienkovými plážami. Centrum mestečka Stari Grad je vzdialený cca 900 m a do centra sa pohodlne dostanete po osvetlenej promenáde pozdĺž mora. Stari Grad je rybárske mestečko s množstvom pamiatok a rozkladá sa okolo hlbokého zálivu. Aj keď je hotel Arkada staršou neobnovenou kapacitou, vďaka bohatosti a rozmanitosti služieb je veľmi obľúbený u turistov. Cca 50-100 m kamienková zátoka a priamo pred hotelom betónové platne, cca 500 m od hotela je pláž FKK.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

recepcia, reštaurácia, lobby bar, tanečná terasa, TV miestnosť, parkovisko, vnútorný bazén v hoteli (v 7. a 8. mesiaci zatvorený), vonkajší bazén s morskou vodou, fitnes, sauna
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

detská postieľka, tenis, stolný tenis, požičovňa horských bicyklov, potápačské centrum
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

hotel: 2lôžkové veľmi jednoduché izby, kúpelňa/WC, SAT/TV, telefón, balkón, s možnosťou prístelky, morská strana za príplatok (odporúčame doplatiť), 1lôžkové izby na vyžiadanie
Zobraziť viac
Oficiálna kategória

Oficiálna kategória

***
Zobraziť viac

Poznámky

Transfer na ostrov Hvar: autobusoví hostia budú zavezení autobusom do prístavu v meste Split k trajektu v ranných/popoludňajších hodinách (z rovnakého miesta je organizovaný odjazd, o jeho presnom čase budete informovaní prostredníctvom sms/partnera v deň odjazdu v dopoludnajších hodinách). V prístave si sami zakúpite lístok na trajekt na ostrov Hvar a s batožinou sa individuálne prepravíte na ostrov (cesta trvá cca 2 hodiny na ostrov Hvar do letoviska Starigrad). Ďalej na vyžiadanie za poplatok zabezpečíme individuálny transfer z prístavu do ubytovacej kapacity (cca 10-15 min.). Cena transferu závisí od počtu osob. Môžete využiť aj miestne dopravné prostriedky. Pre cestu späť Vám odporúčame si skrátiť čakanie na autobus pobytom v Splite, kde je v trajektovom termináli k dispozícii úschovňa batožiny, zmenáreň, WC a neďaleko sa nachádza Diokleciánov palác, ďalšie pamiatky a tržnice. (Orientačné ceny trajektu: Split-StariGrad 47 HRK/osoba/1 smer).
Ostrov Hvar – letovisko Stari Grad: Transfer väčšinou loďou, prípadne autom/mikrobusom (cca 15 min.), cena transferu - prístav - ubytovacia kapacita - prístav, cena cca 9 EUR.

Oficiálne hodnotenie: **+

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR