Hotel
Informácie
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
Ubytovanie ideálne pre nenáročných hostí, ktorí hľadajú lacnú alternatívu ubytovania a radi bývajú priamo v centre, kde môžu obdivovať kúzlo pôvodných miest.
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, za príplatok polpenzia
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

vo veľkom parku priamo v centre mestečka iba pár metrov od mora a prístavu pre jachty, ale predsa na veľmi pokojnom mieste, cca 80 m od reštaurácie priamo pri pobreží, pláže v blízkosti sú tvorené s betónovými mólami, kamienkové zátoky, prírodné kamenisté pláže sú vzdialené cca 300-350 m
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

recepcia, ihrisko, reštaurácia, stolný tenis, minigolf, tenisové kurty pri hoteli Arkáda, volejbal
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

murované veľmi jednoduché bungalovy pre 4 osoby sa skladajú zo spálne s manželskou posteľou a druhej spálne s poschodovou posteľou, kúpelne s WC, kuchynským a jedálenským kútom vrátane sporáku a menšej chladničky
Zobraziť viac

Poznámky

Transfer na ostrov Hvar: autobusoví hostia budú zavezení autobusom do prístavu v meste Split k trajektu v ranných/popoludňajších hodinách (z rovnakého miesta je organizovaný odjazd, o jeho presnom čase budete informovaní prostredníctvom sms/partnera v deň odjazdu v dopoludnajších hodinách). V prístave si sami zakúpite lístok na trajekt na ostrov Hvar a s batožinou sa individuálne prepravíte na ostrov (cesta trvá cca 2 hodiny na ostrov Hvar do letoviska Starigrad). Ďalej na vyžiadanie za poplatok zabezpečíme individuálny transfer z prístavu do ubytovacej kapacity (cca 10-15 min.). Cena transferu závisí od počtu osob. Môžete využiť aj miestne dopravné prostriedky. Pre cestu späť Vám doporučujeme si zkrátit čakanie na autobus pobytom v Splite, kde je v trajektovom termináli k dispozícii úschovňa batožiny, zmenáreň, WC a neďaleko sa nachádza Diokleciánov palác, ďalšie pamiatky a tržnice. (Orientačné ceny trajektu: Split-StarGrad 47 HRK/osoba/1 smer).
Ostrov Hvar – letovisko Stari Grad: Transfer väčšinou loďou, poprípadne autom/mikrobusom (cca 15 min.), cena transferu - prístav - ubytovacia kapacita - prístav, cena cca 9 EUR/osoba.

Oficiálne hodnotenie: **

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR