Hotel
Informácie
Termíny a ceny
21.07. - 28.07.
Vybrať iný termín
Cena
779 € -8%
Žiadne skryté poplatky
  • poloha poloha
  • domáci miláčikovia povolení domáci miláčikovia povolení
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
21.7. - 28.7.2018
7 nocí
21.7. - 28.7.2018
7 nocí
28.7. - 4.8.2018
7 nocí
28.7. - 4.8.2018
7 nocí
4.8. - 11.8.2018
7 nocí
4.8. - 11.8.2018
7 nocí
11.8. - 18.8.2018
7 nocí
Ubytovanie vhodné pre všetkých, ktorí si radi odpočinú v súkromných apartmánoch, ktoré ležia v bezprostrednej blízkosti hotela Arkada.
Doprava

Doprava

individuálna
Zobraziť viac
Pláž

Pláž

pláž je cca 100–250 m podľa pozície objektu
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, za príplatok polpenzia formou bufetu v hoteli Arkáda
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

areály skladajúce sa z apartmánov Trim a štúdií Helios lokalizovaných neďaleko od seba v blízkosti tenisových kurtov. Domy sú rozmiestnené v bohatej vegetácii na pokojnom mieste a vzdialenosť na pláž je cca 100–250 m podľa pozície objedktu. Vzdialenosť od centra Stari Grad je cca 900 m po promenáde a hotel Arkada je vzdialený cca 150 m.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

recepcia, reštaurácia v hoteli Arkada, parkovanie, tenis, minigolf, malé futbalové ihrisko, volejbal, stolný tenis, posilňovňa v hoteli Arkada
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

detská postieľka cca 5 EUR/deň (splatné na mieste ), tenis, domáci mazlíček 5 EUR/deň, bowling, minigolf, basketbal, plážový volejbal a fitness centrum
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

apartmány Trim pre 4 os. - 2lôžková spálňa, kúpelňa s WC, vybavený kuchynský a jedálenský kútik, obývacia miestnosť, SAT/TV a 2 rozkladacie gauče pre 2 osoby, priestranná terasa.
Zobraziť viac
Pre deti

Pre deti

detská postieľka cca 5 EUR/deň (splatné na mieste )
Zobraziť viac

Poznámky

Transfer na ostrov Hvar: autobusoví hostia budú zavezení autobusom do prístavu v meste Split k trajektu v ranných/popoludňajších hodinách (z rovnakého miesta je organizovaný odjazd, o jeho presnom čase budete informovaní prostredníctvom sms/partnera v deň odjazdu v dopoludnajších hodinách). V prístave si sami zakúpite lístok na trajekt na ostrov Hvar a s batožinou sa individuálne prepravíte na ostrov (cesta trvá cca 2 hodiny na ostrov Hvar do letoviska Starigrad). Ďalej na vyžiadanie za poplatok zabezpečíme individuálny transfer z prístavu do ubytovacej kapacity (cca 10-15 min.). Cena transferu závisí od počtu osob. Môžete využiť aj miestne dopravné prostriedky. Pre cestu späť Vám doporučujeme si zkrátit čakanie na autobus pobytom v Splite, kde je v trajektovom termináli k dispozícii úschovňa batožiny, zmenáreň, WC a neďaleko sa nachádza Diokleciánov palác, ďalšie pamiatky a tržnice. (Orientačné ceny trajektu: Split-StariGrad 47 HRK/osoba/1 smer). Ostrov Hvar – letovisko Stari Grad: Transfer väčšinou loďou, prípadne autom/mikrobusom (cca 15 min.), cena transferu - prístav - ubytovacia kapacita - prístav, cena cca 9 EUR/osoba.

Oficiálne hodnotenie: ***

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR