Hotel
Informácie

Výhody a nevýhody

Dovolenková novinka roka 2016!TIP CK: K dispozícii medicínske centrum s liečebnými procedúrami.
Stravovanie

Stravovanie

Polpenzia – raňajky a večere formou bufetu. Večere sú bez nápojov. Šport: neďaleko vily sa nachádzajú tenisové kurty, minigolf, adrenalínový park a detské ihrisko.
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

Bezprostredne pri kamienkovej pláži, piesočnatá pláž sa nachádza od vily vo vzdialenosti cca 1 km, blízko promenády vedúcej do centra Crikvenice (do centra cca 2 km).
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

Vila bola renovovaná v roku 2013, neďaleko nej sa nachádza komplex medicínskeho centra Thalasotherapie, kde je reštaurácia (slúžiaca pre hostí z vily), vnútorný bazén s vyhrievanou morskou vodou (vstup zdarma pre hostí z vily). V kom plexe Thalasotherapie (ku ktorej táto vila patrí), je možné absolvovať za poplatok rôzne kúpeľné procedúry.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, resp. rodinné izby s dvojlôžkovou izbou a obývacou izbou, kde sú dve prístelky, orientované na morskú stranu. K vybaveniu izieb patrí kúpeľňa (sprcha, WC a sušič na vlasy), SAT TV, telefón, trezor, malá chladnička, balkón. Jednoposteľové izby sú bez balkóna, orientované na parkovú stranu.
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: ***