Hotel
Informácie
Termíny a ceny
21.07. - 28.07.
Vybrať iný termín
Cena
349 € -20%
Žiadne skryté poplatky
  • novinka v ponuke novinka v ponuke
  • domáci miláčikovia povolení domáci miláčikovia povolení
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
21.7. - 28.7.2018
7 nocí
21.7. - 28.7.2018
7 nocí
21.7. - 28.7.2018
7 nocí
28.7. - 4.8.2018
7 nocí
28.7. - 4.8.2018
7 nocí
28.7. - 4.8.2018
7 nocí
28.7. - 4.8.2018
7 nocí
Národný park Mljet, Dubrovník, Mostar, Medžugorie, Korčula a mnoho ďalších miest, ktoré určite stoja za pozretie, to je dobrý dôvod, prečo stráviť dovolenku v Slanom. Poloha vily Rajić priamo pri mori toto rozhodnutie môže len podporiť.
Doprava

Doprava

individuálna alebo autobusom
Zobraziť viac
Pláž

Pláž

cca 5 m od krásnej kamienkovej pláže
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy, raňajky servirované kontinentálne za príplatok
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

mestečko Slano, lokalizované vo vnútri 1,5 km dlhého Slanskeho zálivu, sa stalo známym vďaka miernemu podnebiu, nádhernej prírode, bujnej vegetácii a krásnej kamienkovej pláži. Iba 30 km od Dubrovníka robí toto miesto ešte atraktívnejším. Skvelá poloha vily priamo pri mori (cca 5 m od pláže), oddelená len cestou, do centra sa dostanete cca za 5 min.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom vybavených apartmánov/štúdií so zariadenou kuchynkou, spotreba energií a vody, posteľná bielizeň, SAT/TV, klimatizácia, záverečné upratanie, parkovanie pred domom pre 1 osobné auto/apartmán, gril, požičanie bicyklov zadarmo
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

kotvisko pre lode, klimatizácia 6 EUR/deň - platené na mieste, domáce zvieratá
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

1. posch.: všetky štúdiá majú SAT/TV, kávovar, fén, zjednodušenú kuchynku bez drezu, klimatizáciu. Štúdio č. 1rovnaké ako č. 5, ale s výhľadom na záhradku. Štúdiá č. 2, 4 a 5manželské dvojlôžko, kuchynský kút, kúpeľňa s WC a sprchou a malá terasa s výhľadom na more. Štúdio č. 3rovnaké ako č. 7, ale malá terasa je s výhľadom na more. Štúdio č. 6manželské dvojlôžko a rozkladacia posteľ, kuchynský kút, kúpeľňa s WC a sprchou a malá terasa s výhľadom do záhrady. Štúdio č. 7manželské dvojlôžko a rozkladacie kreslo, kuchynský kút, kúpeľňu s WC a sprchou a malá terasa s výhľadom do záhrady. 2. posch.: všetky apartmány sú v podkroví a majú klimatizáciu, SAT/TV, žehličku a žehliacu dosku, fén a kávovar. Štúdio č. 9obývacia izba s manželským dvojlôžkom a gaučom pre 2 deti, kuchynský kút, kúpeľňa s WC a sprchou, terasa s výhľadom na hory. Apartmán č. 10rovnaký ako č. 12, ale terasa je s výhľadom na more.  Apartmán č. 11spálňa s manželským dvojlôžkom, obývacia izba s rozkladacím gaučom, kuchynský kút, kúpeľňa s WC a sprchou, terasa s výhľadom na more. Apartmán č. 12 – spálňa s manželským dvojlôžkom, priestranná obývacia izba s rozkladacím gaučom a rozkladacím kreslom, kuchynský kút, kúpeľňa s WC a sprchou, terasa s výhľadom na hory.


Zobraziť viac

Poznámky

Transfer do letoviska Slano: Autobusoví klienti budú odvezení autobusom do mestečka Ston, kde ich vyzdvihne partner a cesta do letoviska Slano prebehne autom. O presnom čase odchodu budete informovanní prostredníctvom partnera, ktorý vás pri odchode popoludní zavezie do Stonu (jazda trvá cca 35 min, podľa aktuálnej dopravnej situácie).

Oficiálne hodnotenie: ***

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR