Hotel
Informácie
Termíny a ceny
11.08. - 18.08.
Vybrať iný termín
Cena
1 019 €
Žiadne skryté poplatky
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • odporúčame rodinám s deťmi odporúčame rodinám s deťmi
  • klimatizácia v cene klimatizácia v cene
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
11.8. - 18.8.2018
7 nocí
1 019,00 €
Ideálne miesto pre milovníkov pokojnej dovolenky neďaleko rušného centra. Ak dávate prednosť kúpaniu a opaľovaniu na skalách a osamote, je pre vás toto miesto ideálne - tunajšie okolie ponúka početné osamelé kamenisté zátoky s úzkymi pieskovými brehmi.
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

letovisko Orebič sa nachádza na Južnodalmatínskom poloostrove Pelješac a leží na južnom brehu polostrova. Okolie Orebiča je preslávené hustým, stále zeleným rastlinstvom a typickými stredomorskými bylinami. Podľa počtu slnečných dní v roku patrí Orebič k najteplejším miestam na Jadrane. Apartmány Nata ležia na okraji mestečka vo veľkej záhrade, od centra sú vzdialené cca 800 m a od pláže Trstenica cca 100 m (nutné prejsť príjazdovú cestu). Cca 150 m od kamienkovej pláže.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom apartmánu s kuchynkou, spotreba vody a energií, posteľná bielizeň, záverečné upratanie, parkovisko priamo pri dome, kllimatizácia, gril, WiFi pripojenie.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

vodné športy na pláži, športové vyžitie v centre.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

št. pre 2-3 os.- 2. poschodie bez balkóna (cca 25 m2) s výhľadom do záhrady. V štúdiu je manžel. lôžko, prístelka, kuchynský kút, kúpeľňa s WC, SAT/TV, AC, možnosť využitia spol. terasy s grilom. Apt. pre 2-4 os. - dve 2lôžk. spálne (jedna s jedálenským kútom), kuchyňa, kúpeľňa s WC, SAT/TV, AC, terasa s výhľadom na more (cca 35 m2). Apt. pre 4–5 os. s možnosťou prístelky: dve 2lůžk. spálne, prístelka v jednej zo spálni, kúpeľňa s WC, kuchynka, SAT/TV, AC, terasa s výhľadom na more (cca 40 m2).

Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: ***

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR