Popis hotela
Termíny a ceny

Adriatiq hotel Faraon
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Trpanj má príjemnú mikroklímu, dostatok vlahy a krásnu vegetáciu. Dovolenka v Chorvátsku na poloostrove Pelješac v destinácii Trpanj a v hoteli Faraon je dovolenka v prírodnom raji.

Výhody a nevýhody

Hotel Faraon, dovolenka v hoteli umiestnenom v nádhernom prostredí a s výbornou polohou.
Stravovanie

Stravovanie

All inclusive – plná penzia formou bufetu, 1x týždenne „Dalmatínska večera“, siesta snack od 16,00 hod. do 17,00 hod. Od 10,00 hod. do 23,00 hod. ponuka domácich alkoholických i nealkoholických nápojov v all inclusive bare.Šport: zdarma – stolný tenis, šípky. Za poplatok – biliard, vodné športy (požičiavanie surfov, kanoe a vodných bicyklov), požičiavanie horských bicyklov. Zábava: animačné programy pre deti i dospelých, detský mini club pre deti od 4 do 12 r., 2 x za týždeň tanečné večery so živou hudbou (v mesiacoch júl a august), 1 x za týždeň tanečný večer so živou hudbou (v ostatných me siacoch).
Čítať viac
Poloha

Poloha

Hotel je vzdialený asi 150 m od centra mestečka Trpanj, na polostrove Pelješac. Hotel sa nachádza priamo pri mori a krásnej štrkovej pláži, v tichom prostredí, vo svahu (prístup po schodoch).
Čítať viac
Vybavenie

Vybavenie

Hotelový servis zabezpečuje klimatizovaná reštaurácia s terasou, all inclusive bar na terase pri bazéne, dva vonkajšie bazény so sladkou vodou, jeden pre dospelých a jeden pre deti, internetový kútik, trezor na recepcii hotela (za poplatok). Wi-Fi – zdarma (na recepcii). Ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo (obmedzený počet), na pláži sú za poplatok. Parkovanie pri hoteli za poplatok.
Čítať viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky majú kúpeľňu (sprchu, WC a sušič na vlasy), telefón, klimatizáciu, balkón, SAT TV, Wi-Fi (zdarma). Možnosť pridať na izbu chladničku (za príplatok) – obmedzený počet.Rodinné izby – dve dvojlôžkové izby prepojené dverami (v jednej z izieb je francúzska posteľ), majú 2x kúpeľňu (sprcha s WC a so sušičom na vlasy), telefón, klimatizáciu, 2x SAT TV, Wi-Fi (zdarma). Tieto izby sú bez balkóna.  Klienti CK AQUAMARIN majú k dispozícii dvojlôžkové izby orientované na more a rodinné izby orientované na kopec.
Čítať viac

Poznámky

Miesto na parkovanie (platí sa na mieste) 5 € / auto / deň.Trezor na recepcii hotela (platí sa na mieste) 3 € / deň.Detská cena 2. dieťa, resp. 3. dieťa bez lôžka platí pri obsadení izby nad maximálnu kapacitu spolu s dvoma dospelými osobami.Mimoriadna zľava 5% platí pri uhradení 100% ceny zájazdu do 31.3.2018Nástupy sú možné každý deň.
Oficiálne hodnotenie: ***