Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Súkromé ubytovanie - Rabac
* * * * *

  • vlastná doprava vlastná doprava
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • parkovacie miesto pri kapacite parkovacie miesto pri kapacite
  • domáci miláčikovia povolení domáci miláčikovia povolení
Cena od
259 € -12%
Žiadne skryté poplatky
19.05. - 26.05.2018
Vybrať iný termín

Ubytovanie v apartmánoch dovoľuje neobmedzené možnosti vlastného stravovania v rodinnej atmosfére a pobyt v prítomnosti domácich miláčikov. Vhodné pre tých z vás, ktorí oceníte individuálny prístup k hosťom.
Pláž

Pláž

Cca 200 m - 2 000 m od väčšinou kamienkových pláží
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

bez stravy
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

od mora rôzne vzdialené súkromné apartmány sa nachádzajú vo svahu nad mestečkom Rabac. Cca 200 m - 2 000 m od väčšinou kamienkových pláží.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

prenájom vybavených apartmánov so zariadenou kuchynkou, spotreba energií a vody, posteľná bielizeň, záverečné upratanie, parkovanie pre 1 osobné auto / apartmán, gril - na vyžiadanie v CK.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

domáce zvieratá - na vyžiadanie (cca 7 EUR/deň - splatné na mieste), klimatizácia na vyžiadanie (cca 5 EUR - splatné v mieste), vodné športy na pláži, lehátka a slnečníky na pláži.
Povinný príplatok: prihlasovací poplatok cca 5 EUR / os. / pobyt - splatné v mieste
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

Apartmány typ A pre 2-3 osoby: veľkosť cca 25-35 m2, 2lôžková spálňa, vybavený kuchynský kút, kúpeľňa s WC, balkón alebo terasa, možnosť ďalšieho lôžka. Apartmány typ B pre 4-5 osôb: veľkosť cca 40-60 m2, dve 2lôžkové spálne, vybavený kuchynský kút, kúpeľňa s WC, balkón alebo terasa, možnosť ďalšieho lôžka. Apartmány typ C pre 6-7 osôb: veľkosť cca 60-80 m2, tri 2lôžkové spálne, vybavený kuchynský kút s jedálenským kútom alebo obývacou izbou, kúpeľňa s WC, balkón alebo terasa, možnosť ďalšej prístelky. Apartmán typ D pre 7-8 osôb: 4 dvojlôžkové spálne, kuchynka, kúpeľňa/WC, balkón/terasa. Podrobnejšie popisy radi poskytneme na vyžiadanie.
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: **+

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu