Hotel
Informácie
Termíny a ceny

Sol Garden Village

Cena od
519 € -8%
Žiadne skryté poplatky
02.09. - 09.09.2017
Vybrať iný termín

Stravovanie

Stravovanie

Typ stravy: polpenzia, pre deti 5-11,99 light all inclusive zadarmo
Raňajky: bufetové
Večera: bufetové, kuchárske šou

špeciálna ponuka pre deti - Kids light all inclusive - (pol. júna - pol. september) - určené pre deti od 5 do 11,99 rokov (pri príchode dostanú náramok): obed (denné menu) 13 - 15 hod., nealkoholické nápoje , voda 12 - 17 hod, zmrzlina / zákusok - jednu hod. v priebehu popoludnia, v závislosti na ročnom období. K dispozícii v oddelenom priestore v zábavnom centre. Prístupná len pre deti s náramky!
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

hotel, ktorý spája moderný dizajn s pôvodnou istrijskou architektúrou, sa nachádza sa 200 metrov od prírodnej pláže a cca 3 km od centra Umagu.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

v záhrade so sústavou bazénov a vodných atrakcií je súčasťou Resortu Sol Garden Istra, kde nájdete viac ako 1100 m2 vodnej plochy. Lobby bar, snack bar, aqua park (otvorený od pol. Júna do pol. Septembra), kongresové centrum, parkovanie zdarma na zbernom parkovisku, pred hotelom za príplatok, kaderníctvo, suveníry, zmenáreň, bankomat, cyklokoutek, fitness program, cvičenie, živá hudba, observatórium. WiFi na izbách, internetový kútik na recepcii zdarma.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

požičovňa bicyklov pre deti i dospelých, požičovňa cyklistického vybavenia, kompletný servis a opravy bicyklov, cyklovýlety so sprievodcom, wellness centrum o rozlohe 1000 m2, saunový komplex, viacúčelové ihrisko Katoro (futbal, hádzaná, basketbal a volejbal), jazdecké centrum, vodné športy , škola tenisu s 26 tenisovými kurtmi.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

klimatizované izby classic s možnosťou prístelky sú vybavené minibarom (na vyžiadanie), trezor, SAT / TV, telefón, kúpeľňa / WC, fén, balkón. Hotel disponuje rodinnými prepojenými izbami až pre 5 osôb.
Zobraziť viac
Pre deti

Pre deti

miniclub (máj - pol. septembra), teen klub vo veku 14-17 rokov (júl-august), detské ihrisko, Kids light all inclusive, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).
Zobraziť viac
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu