Hotel
Informácie
Termíny a ceny
01.09. - 08.09.
Vybrať iný termín
Cena
630 €
Žiadne skryté poplatky
Prvé voľné termíny
zobraziť viac
1.9. - 8.9.2018
7 nocí
Stravovanie

Stravovanie

Typ stravy: polpenzia, pre deti 5-11,99 light all inclusive zadarmo
Raňajky: bufetové
Večera: bufetové, kuchárske šou

špeciálna ponuka pre deti - Kids light all inclusive - (pol. júna - pol. september) - určené výhradne pre deti od 5 do 11,99 rokov (pri príchode dostanú náramok): obed (denné menu) 13 - 15 h, nealkoholické nápoje , voda 12 - 17 h, zmrzlina / zákusok - 1 hv priebehu popoludnia, v závislosti na ročnom období. Ponuka je k dispozícii v oddelenom priestore pre jedlo a pitie v zábavnom centre. Prístupná len pre deti s
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

hotel Sol Garden Istra v Umag, ktorý jedinečne spája moderný dizajn s pôvodnou istrijskou architektúrou, sa nachádza sa 200 metrov od prírodnej pláže a cca 3 km od centra Umagu.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

hotel umiestnený v záhrade so sústavou bazénov a vodných atrakcií je súčasťou Resortu Sol Garden Istra, kde nájdete viac ako 1100 m2 vodnej plochy. Lobby bar, snack bar, aqua park (otvorený od pol. Júna do pol. Septembra), kongresové centrum, parkovanie zdarma na zbernom parkovisku, pred hotelom za príplatok, kaderníctvo, suveníry, zmenáreň, bankomat, cyklokoutek, cvičenie, živá hudba. WiFi na izbách, internetový kútik na recepcii zdarma.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

požičovňa bicyklov pre deti i dospelých, požičovňa cyklistického vybavenia, kompletný servis a opravy bicyklov, cyklistické výlety so sprievodcom, wellness centrum o rozlohe 1000 m2, saunový komplex, viacúčelové ihrisko Katoro (futbal, hádzaná, basketbal a volejbal), jazdecké centrum, vodné športy, tenisová škola s 26 tenisovými kurtmi.
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

klimatizované izby Classic sú vybavené minibarom, trezorom, SAT / TV, telefón, kúpeľňa / WC, fén, balkón. Hotel disponuje rodinnými prepojenými izbami až pre 5 osôb.
Zobraziť viac
Pre deti

Pre deti

miniklub (od mája do polovice septembra), teen club vo veku 14-17 rokov (júl-august), detské ihrisko, Kids light all inclusive, detské tematické party, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).
Zobraziť viac
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR