Hotel
Informácie

Hotel Valamar Sanfior
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
  • favourite favourite
  • doprava autobusom doprava autobusom
  • vlastná doprava vlastná doprava
  • poloha priamo pri pláži poloha priamo pri pláži
Novo zrekonštruovaný hotel & casa ponúka služby na vysokej úrovni pre náročných klientov, ktorí si chcú užiť bezstarostnú dovolenku.
Doprava

Doprava

individuálna
Zobraziť viac
Pláž

Pláž

cca 50 m od kamienkovej, prírodné kamenistej pláže, ktorá je pre svoju čistotu ocenená Modrou vlajkou.
Zobraziť viac
Stravovanie

Stravovanie

polpenzia formou bufetu, show cooking, tematické večere
Zobraziť viac
Poloha

Poloha

moderný hotel átriového typu, ktorý je najluxusnejším v Rabaci, sa nachádza na menšom výbežku nad majákom uprostred oázy urastených pínií. Centrum mestečka je vzdialené cca 1 km od komplexu, priamo pod hotelom nájdete celý rad nových cukrární a barov. Cca 50 m od kamienkovej, prírodné kamenistej pláže, ktorá je pre svoju čistotu ocenená Modrou vlajkou.
Zobraziť viac
Vybavenie

Vybavenie

vonkajší a vnútorný sladkovodný relax bazén (hotel), vonkajší sladkovodný bazén s vodnými efektmi (Casa), detské vonkajšie bazény, klimatizovaná reštaurácia s terasou, v hotelovom átriu kaviareň s terasou, bar pri bazéne, animačný program pre deti a dospelých (aqua aerobik, športové turnaje, hudobné večery, gala večery), WiFi pripojenie zadarmo, internetový kútik na recepcii za príplatok, hotelový obchod, zmenáreň, konferenčná sála pre 100 osôb, úschovňa bicyklov,  nestrážené parkovisko zadarmo. V blízkosti hotela tenisové centrum.
Zobraziť viac
Služby za poplatok

Služby za poplatok

minibar na izbe, detská postieľka na vyžiadanie (5 EUR/deň), lehátka a slnečníky na pláži, internetový kútik, tenisové centrum (100 m), stolný tenis, minigolf, vodné športy na pláži (pokiaľ nie sú v rámci animačného programu), požičovňa vodných skútrov a vodných bicyklov, wellness & SPA, potápanie, prenájom bicyklov, domáci miláčikovia na vyžiadanie (20 EUR/deň)
Zobraziť viac
Ubytovanie

Ubytovanie

klimatizované 2lôžkové izby s možnosťou prístelky, SAT/LCD TV, telefón, minibar, trezor, WiFi pripojenie, kúpeľňa s WC a sprchou alebo vaňou, sušič vlasov, balkón v izbách na morskú stranu.
Zobraziť viac
Pre deti

Pre deti

Maro Club pre deti 4-12 rokov, Maro Disco, detské ihrisko, Teen Club v blízkosti, detský bazén, detská reštaurácia
Zobraziť viac

Oficiálne hodnotenie: ****

Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu

Prihlásením na odber newslettera vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s nariadením GDPR