• poloha poloha
  • plaz plaz
  • favourite favourite
  • vlastná doprava vlastná doprava

Cena od: 409 € 20.05. - 27.05.2017 | Zmeniť

Vypočítať cenu Uložiť
Žiadne skryté poplatky
Hotel
Informácie
Termíny a ceny
Galéria
Hotel, umiestnený v záhradách a v borovicovom lese priamo pri pláži, ponúka veľmi kvalitné zázemie pre dokonalú relaxáciu.
Doprava

Doprava

individuálna
Stravovanie

Stravovanie

all inclusive, Gold inclusive (za príplatok na vyžiadanie)
Poloha

Poloha

umiestnený v borovicovom lese priamo pri pláži, cca 2,5 km od centra mesta Umag v oblasti zvanej Katoro. Cca 20 m od kamenistej pláže s betónovými platňami.
Vybavenie

Vybavenie

2 vonkajšie bazény pre dospelých aj deti, recepcia, reštaurácia, animačné programy, parkovanie na vyhradenom parkovisku za hotelom (zadarmo), parkovanie priamo pred hotelom (za príplatok), zmenáreň, obchod so suvenírmi, kaviareň, bar. Domáce zvieratá nie sú dovolené.
Služby za poplatok

Služby za poplatok

lehátka a slnečníky na pláži pred hotelom, izbový servis, minibar, kaderník, wellness, prianie a žehlenie, telefón, fax, sekretárske práce, športy, ktoré nie sú v zozname all inclusive. Gold all inclusive za príplatok.
Ubytovanie

Ubytovanie

klimatizované 2lôžkové izby s možnosťou prístelky, SAT/TV, telefón, minibar, trezor, kúpeľňa s WC, fén, balkón. Izby sú nefajčiarske.
Pre deti

Pre deti

detský bazén, animácie pre deti, miniclub pre deti 5-12 rokov (cca od polovice mája do polovice septembra), detská postieľka pre deti do 3 rokov (zadarmo)

Poznámka

all inclusive v termíne 20.05. - 10.09.2016, inak polpenzia. Hostia, ktorí majú zakúpené all icnlusive musia v priebehu pobytu nosiť náramok. Animačné programy vrátane fitnes programov prebiehajú cca od polovice júna do polovice septembra.

Hotel Sol Aurora

0
Najlepšie ponuky zájazdov priamo do Vášho emailu